Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co mám hrát po netu ... ?

je tady podzim a s ním se blíží kryze ... Chtěl bych hrát zase něco po netu, ale sám nevím co. dost sem hrál Unreal Tournament 3, ale to mě přešlo. Tak co mi radíte za hru? Může být i starší. Rád odstřeluji a rád rychlé hry a zrovna nejsem týmovej hráč ... takže co hrajete (doporučujete) ?? Co třeba ten Team Fortress 2, nebo Brothers in Arms: Hells Highway ???

TF2 se hraje na:

- klasický CTF (jen místo vlajek "doručuješ "kufříky z Bamberku" :-))
- CP režim (zabírání kontrolních bodů), jsou dva typy - lineární (daná sekvence, nazývaný "payload" - musíš doručit bombu) a nelineární (je jedno, které zabereš nejdříve), existuje pak kombinace dvou předchozích, kdy musíš nejříve zabrat některé, aby se otevřely cesty k dalším (ale stále není dáno pořadí)
- TDM (týmový deathmatch)

Neni single player trening, nebo o nem aslespon nevim, komunikuji ingame voicem take jsou preddefinovane "emote" hlasky, kdy si volas medika, nebo hlasis stav. v prubehu hry muzes menit povolani. Kdyz budes sniper, tak se priprav na to, ze si te sem tam (dost casto) vyhledene nejaky sikovny spion a vezme te nozem zezadu :-D to dokaze pekne nastvat.

Uprimne receno, BF 2142 (predpokladam ze obecne BF), TeamFortress2, tedy opravdu teamove hry, kde je treba souhra hracu, tak na hlasovych komunikacich slychavam vicemene dospele lidi. Rekneme 15+. To u CSka, DoDu, CoD a podobnych tam zneji pekne fistule :-D. WoWko je take plne dospelych (byt samozrejme deti tam jsou taky).

Predpokladam, ze to bude stejny system jako ostatni battlefieldy. Na kod z krabicky (ci elektronicky koupeno, tak emailem prijde) zaregistujes u EA ucet a tim se pak prihlasujes. To ti umozni hrat online. Zadne dalsi platby krome koupe nejsou vyzadovany.

PS: jak jsi prisel na to, ze travian se neplati? Travian je postaveny tak, ze jak si nezaplatis, tedy nenakoupis suroviny, tak tam nemas vubec sanci :-D. Navic, na rozdil od treba serie BattleField, Mody HalfLifu nebo treba i WoWu, ta hra pokracuje i po tvem odhlaseni, tedy te muze nekdo vesele rozsekat pri ctrcnacti denni dovolene, aniz bys proti tomu mohl cokoli delat.