Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 2 - HW nároky

Jak asi víte, blíží se datum (i když posunuté ma začátek roku 2010) vydání dlouho očekávané herní pecky Mafie 2, v obchodech už běží předobjednávky a snad každý, kdo uvažuje o koupi se pozastaví nad otázkou, jestli a jak kvalitně tuhle hru na své pc sestavě rozjede.., a protože vše naznačuje tomu, že oficiální hardwarové požadavky ještě nebyly vydány, otevírám diskuzi právě na toto téma.

Podle toho, co sem zatím našel jsou předběžné hw nároky:
Dvojjádrový procesor 1,7 Ghz nebo 2.8 Ghz jednojádrový
1 GB operační paměť
nVidia GeForce 6600
informace ze stránek: predbezne-hw-naroky, http://vseokoloher.blog.cz/0811/mafia-2-zakladni-i nformace-hw-pozadavky, pozadavky, atd...

Osobně vlastním notebook Asus M51Sn a doufám, že to na něm v rozjedu na slušné (snad i nejvyšší) detaily a max. rozlišení:
Intel Core 2 Duo 2,4GHz (T8300, 3 MB L2, 800 MHz FSB, 45nm),
RAM 3GB DDR2 667 MHz,
GK nVidia GeForce 9500M GS 512MB VRAM / 1204 HyperMemory

Takže, co si myslíte vy?

A já mám kámoše mimozemšťana, kterej říkal, že Mafia 3 bude potřebovat futuristický procesor 5GHz 4jádro
Jo a věděli jste, že Obama je vlastně můj strejc?
Ale abych nespamoval:
Mafia 2 bude o neco mene narocnejsi nez gta iv a o trochu vice narocnejsi nez cod5.Pokud hrajete gta iv na low se snimky alspon 25-30,tak vam mafia 2 pobezi krasne na medium.Pokud hrajete gta iv na medium tak vam hight na mafii 2 urcite neutece.Jestli hrajete bez sekani hry jako napr. Cod6 na hight tak vam mafia 2 pujde stejne.Jestli jste na hight detaily rozbehli i crysis ,tak si mafii 2 zahrajete i s analysingem.Na hight detaily vam vpoho postaci: procesor x2 2,4Ghz,ram 1gb+,grafika 600/950 512mb.Na low: procesor x1 3,0Ghz,ram 1gb,grafika 500/800 256mb.
Není to moje teorie- index.php