Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oblivion - doporučení z Chorrolu

...taky do bude přehlednější než v obecném threadu...

Redsnake
panove, znovu jsem se vrhnul do pareni oblivionu a ted resim problem pro cech magu, kdy jsem na vrcholku hor sehnal knihu dal earane ci jak se jmenuje, ta mne tam nasledne poslala znova a musim seslat s weykandskym kamenem (nejak tak se tomu nadava) nejake sokove kouzlo na stredovy sloup ruin. Problem tkvi v tom, ze nejsem kouzelnik takze, kde koupit nejaky jednoduchy svitek se sokovym kouzlem?
L-Core
Mág taky nejsem, ale už si nepamutuju, jak jsem to splnil.

http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Chorrol_Recommen dation
mages.html

Každopádně Oblivion je tak masivní hra, že si určitě zaslouží samostatný thread ;-)
Redsnake
super, na tohle jsem koukal, nicmene se mi stejne nepodarilo vymyslet, jaky svitek koupit:-(Zrejme to bude nejake utocne kouzlo, ale at zkousim co zkousim...

Co tohle?
http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:List_of_Spells_b y_Effect#Shock_Damage

Nebude stačit na ten sloup vystřelit "obyčejný" Lightning Bolt? Cokoliv s označením [O-Shock_small.png]

Shivering isles mne nejak nebere, mozna jen prubnu jako takovou zkousku, uvidime, ale rytire devitky bych zkusit chtel:)Uvidime, mozna mne to omrzi...
BTW: jak si vydelavate chechtaky?Jsem asi na 4.levelu, i kdyz v nejakych ruinach najdu nejakou lepsi magickou zbran, bud je mi ji lito prodat nebo i ty silnejsi maji cenu kolem 1200zlataku, coz neni nic moc...:-( A dungeony se obnovuji?

KOTN (Rytíři devítky) jsou v češtině! Alespoň já jsem si sehnal verzi češtiny, která KOTN obsahuje. Ale Shivering isles mám v angličtině, takže čekám na ČJ a pak tento datadisk taky zkusím. Možná už je čeština hotová a já o tom nevím, zkusím zagooglit.

A jak vydělat penízky? Doporučuji alchymii. Sbírej bylinky a přisady, kdykoliv se ti dostanou pod ruce/nohy, ber vše. Pak míchej lektvary jak o život. Míchej cokoliv, stačí jednoduchý a slabý, ale hlavně hodně. Lektvary prodáš, sice ne za moc, ale něco z toho kápne. Druhý pozitivum je, že se tak velmi rychle zdokonalíš v alchymii a tím můžeš míchat lepší lektvary a jedy.
Mimochodem - netušil jsem, k čemu mi to je, když namíchám jed, ale stačí ho použít a hra nabídne, zda chci jed namazat na zbraň, takže můžu používat otrávené zbraně, což se velmi hodí.

Já jsem tam češtinu narval už při instalaci samotné hry. Pamatuju se, že instalace trvala dlouho (snad až půl hodiny). Netuším, co to tam dělalo tak dlouho, ale počeštilo to i nápisy ve hře, jako např vývěsní štíty. Instalačku pro datadisk ti mohlu poslat, má to asi 7MB, pokud máš zájem. Nemohu však zaručit funkčnost na 100%, nevím, jaký to chce patche při instalaci atd... V případě zájmu PM.