Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Pojďte pařit !!!!

Co takhle udělat Hamachi virtual síť a pařit on-line? Napište, co by jste chtěli hrát a nějak to společně vymyslíme !!!

Po šesti letech už to asi nebude aktuální. Lock. (Prasak)

Virtualni sit hamachi bych si nikdy do site nepustil. Dokonce jsem mel jeden cas na firewalle script, kterej mi pokusy o spojeni na hamachi tvrde potiral. Kdyz uz, tak hraju pres verejne servery nebo zakladam server na verejne adrese. Pripadne jsem mel vytvorenou pro kamarady vlastni "herni" VPN.

ty jsou právě mé nejoblíbenější. Jen mačkat šipky podle toho, jak se kroutí trať mi přijde hodně nudné. :-) Navíc u těžkých tratí člověk musí přemýšlet, koukat, jak to zkoušejí jiní, no prostě zábava je o dost větší, chce to jen trochu snahy. Navíc, když už fakt nevíš co by, tak se trať dá stáhnout a můžeš se na ni kouknout v editoru, případně si ji zkoušet nanečisto na lokálu.

• Kazdy FPS nehraje, chtelo by to neco vyrovnané, kuprikladu naké strategie, osobne, FPS mi nevadi, ale kdyz hrat neco pod poradnou.net, tak at je to neco, kde kazdy bude mit sanci se integrovat.
• I kdyz nejsem zrovna nejmladci, hraju sem tam vsechno, ale nejvic mam rad vojenské strategie, jak MP tak SP.
(dokonce i stolni strategie /karetni typu Warhammer.