Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Pojďte pařit !!!!

Co takhle udělat Hamachi virtual síť a pařit on-line? Napište, co by jste chtěli hrát a nějak to společně vymyslíme !!!

Po šesti letech už to asi nebude aktuální. Lock. (Prasak)

• Kazdy FPS nehraje, chtelo by to neco vyrovnané, kuprikladu naké strategie, osobne, FPS mi nevadi, ale kdyz hrat neco pod poradnou.net, tak at je to neco, kde kazdy bude mit sanci se integrovat.
• I kdyz nejsem zrovna nejmladci, hraju sem tam vsechno, ale nejvic mam rad vojenské strategie, jak MP tak SP.
(dokonce i stolni strategie /karetni typu Warhammer.