Předmět Autor Datum
Stadia skoncila uz pri spusteni :)
Michal2 01.10.2022 01:12
Michal2
No vida, tady se můžu radovat s tebou :-) Osobně jsem zásadním odpůrcem jakéhokoliv cloudového hran…
L-Core 01.10.2022 17:34
L-Core
Já proti cloudu nic nemám, třeba NVidia GeForce NOW, koupíš si na Steamu hry, propojíš si to na GeFo…
RedMaX 01.10.2022 21:26
RedMaX
Jak píšu, je dost málo her, které hraju ve stavu, jak je pořídím. Do spousty her rvu neoficiální češ… poslední
L-Core 04.10.2022 13:42
L-Core

No vida, tady se můžu radovat s tebou :-)

Osobně jsem zásadním odpůrcem jakéhokoliv cloudového hraní, jedno za od G. nebo kohokoliv jiného. Chci si totiž hry modifikovat podle sebe, což tady principiálně není možné. Jakýkoliv neúspěch podobných platforem mě tedy těší - klesá riziko, že PC hraní by se mohlo více přiklánět tímto směrem.

Já proti cloudu nic nemám, třeba NVidia GeForce NOW, koupíš si na Steamu hry, propojíš si to na GeForce NOW a můžeš tam hrát v cloudu. Zajímavý herní doplněk třeba na cesty s notebookem. Jak bude stoupat rozšíření internetu, bude tohle dávat čím dál větší smysl. Nutno ovšem brát na zřetel, že je a bude to furt doplněk ke klasickému hraní.
Podobně vydavatelé her uvažují nad různými betatesty, demama her z cloudu. Mají větší jistotu, že nic neunikne a lépe mohou odchytat potřebná data. Zase mi to přijde jako zajímavý doplněk.
Google Stadia budovaná s cílem konkurovat klasickému hraní na stanicích či konzolích, těm jsem to nepřál už z tohohle důvodu, ikdyž pominu ten svůj odpor ke Google.

Jak píšu, je dost málo her, které hraju ve stavu, jak je pořídím. Do spousty her rvu neoficiální češtiny, do spousty her si je dělám sám - i když ty často zůstávají jen doma v šuplíku pro mě a manželku, protože nemám svolení s distribucí. A spoustu her upravuji modifikacemi či vlastními zásahy (ne trainery!).

Když se podívám na posledních 10 hraných her třeba na Steamu, 2 modifikace "nepotřebují" (netřeba překládat), u jedné čekám na reakci vývojářů se souhlasem s překladem (+ nástroj/texty) a u jedné jsem kdysi překlad začal, ale protože hra se pořád vyvíjí a aktualizuje, počkám, až bude v definitivním stavu. Zbylých 6 jsem upravoval (češtiny, úpravy)

Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru