Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam summer sale

tak nam začali zľavy... mate v pláne si niečo kupiť? ak ano,tak čo?

Ja uvažujem nad GTA V , kedže je o polovicu lacnejšie a mafiou 3 :)

Popravdě? Ty tam jsou doby, kdy jsem nákupy her o těchto sezónních slevách počítal na desítky. Loni jsem všehovšudy koupil jen 1 hru (a to nejen proto, že jsem byl rozmlsaný vyššími slevami z minulých let či jejich dynamikou - nyní je to nuda, díky refund systému jsou ceny statické celou dobu) a letos to vidím ještě hůře :)

Prosim te, potrebuju jako pro blby, tam jsou dve za 4EUR a jednou za 10EUR. Dej mi prosim te odkaz co z toho? (Moc dik. Mam tu hru ve wishlistu na jedne z prvnich pozic, snad bude dobra.)

Jinak dik, ale rozhodl jsem se, ze Stalkera ne, nicmene nejake hry tam nakonec jsou, neodejdu s prazdnou nakonec. :-) Dam jeste pak vedet, co dalsiho vybiram.

Dwane Dibbley: moc dik :!:

Predvyber (urcite nebudu kupovat vsechno, ale musim to stihnout dneska, protoze pak nejsem, tak nevim co zvladnu zkouknout nebo to risknu):

Middle-earth: Shadow of Mordor (urcite)

Lara Croft and the Guardian of Light (urcite)

Max Payne 3 (urcite)

Crysis 2 - Maximum Edition (urcite)

Sleeping Dogs: Definitive Edition (mam ve wishlistu, ale nejsem si jist)

Mafia II (nevim, pry to jde, puvodni Mafii jsem hral, pak uz ne)

Tomb Raider (zvazuju)

Sniper Elite 3 (nevim, chtel jsem zkusit nejakou odstrelovacskou hru a tohle je pry dobry)

Portal 2 (nevim)

Remember Me (mel jsem ve wishlistu, ale skrtnul jsem to, asi to nestihnu projit, takze spis ne)

Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist (zvazuju)

Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut (nehral jsem nikdy Deus Ex, navazuje to, ma to smysl pro me, kdyz predchozi dily neznam, gameplay jsem videl a libilo)

Hitman: Absolution (nehral jsem nikdy Hitman, navazuje to, ma to smysl pro me, kdyz predchozi dily neznam, gameplay jsem videl a libilo)

-----

Jak je to u techto her s cestinou, snad ani u jedne neni na Steamu, existuji amaterske a funguji ve Steam verzi hry?

Mně to vyhovuje.

Obecně ale někteří kritizují, že je to často hodně ve stylu něco někam dones, něco se zeptej a dojeď zpět. Je to otevřený svět, podobně jako Skyrim/Oblivion, ale v postapo variantě. A bohužel, ne všude se dá dostat, hra má umělé koridory, nepřeskočíš půlmetrové zábradlí..

nad tou GTA v veľmi vaham, vidim tam negativne hodnotenia ohladom nemodovania v singlu (co mne by asi nevadilo), ale cital som ze cheateri dodsť hraju na MP, tak neviem či sa mi len za single oplati tolko dať (aj ked je v zľave)...
Inak ostanu mi 2€(2,06), nemate nejake typy na hry do 2€:D ... videl som L2D, nikdy som to nehral, ale zvazil by som kupu...alebo niečo napište ak ste narazili na niečo dobre :)

Pokud někdo ujíždí na starých hrách za "babku", tak:

Half Life Complete Bundle 4,42€
Všechny staré Tomb Raidery za 1,39€
Deus Exy 1,39-4€
Mysty, RealMysty, Riveny za 1-2€
Hitman Complete Bundle 9,84€
Arma Gold 1,59€
Samorosty za nějakých 7€
Doom 3 1,24€
S.T.A.L.K.E.R. Bundle 8,49€
GTA 3 + VC + SA + 4 + Liberty City Stories 14,99€
Portal 2 1,99€
Obě Syberie 2€
Strongholdy za necelé €
Penumbry, Outlasty, Amnesia taky za cca 2€
Série Commandos 2,49€

určitě toho je víc, kdyžtak přidejte tipy na tyto retro hry

Jinak Star Wars (všech 24 her) nekupovat, sice jsou ve "slevě" za 60€, ovšem já je kupoval za 18€, takže fandové, počkejte si.

To byl, ale kvůli tomu to dnes není o 100% dražší...
A jaký je v tom rozdíl, že teď má ten pakl 70% a na screenu je 78%? Přeci záleží na základu, z kterého se ta sleva počítá... Může být sleva klidně 90%, ale když zvednou základ na 100€, tak to bude stát 10 € ten pack a pořád to bude dražší než tehdy...

To je sice asi pravda, ale predpokladam, ze to nejsou jedinne hry na W a F. Witcher 3 jsem zakoupil pred tydnem na GOGu, sice taky 25E, ale tak trochu tu hru chci podporit za to, ze tam nejsou zapraseny ochrany. Fallout serii neznam, jen z doslechu.

Peknej nakup, na to, ze jsem rikal, ze nic nemaji, ale ono to bylo tim, jak to padalo a nezobrazovalo mi to vsechno.

Crysis 2 Maximum Edition
Dishonored RHCP
Dishonored - Void Walkers Arsenal
Half-Life 2
Half-Life 2: Episode One
Half-Life 2: Episode Two
Lara Croft and the Guardian of Light
Max Payne 3
Middle-earth: Shadow of Mordor GOTY Edition
MotoGP™14
RAGE
Sleeping Dogs: Definitive Edition
Tomb Raider GOTY Edition

Jinak jeste zvazuju, ale nevim:

Hitman: Absolution - nevim jestli Standrad nebo Elite Edition a nevim jak to je s cestinou, jestli neni, tak zda se da nekde najit? Taky nevim, jestli to nejak navazuje na predchozi dil, ktery jsem nehral?

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - to same, nevim jestli staci Standard nebo to chce Deluxe edici a nevim jak je to s titulkama ceskyma?

Mafia 2 - vubec nerozumim verzi normalni a Digital Deluxe v cem je rozdil a asi budou treba DLC, ktera chapu, ze jsou zvlast? Takze asi spis pockam, jestli jednou nevydaji vsechno naraz.

Prosim te a ten Blacklist, kdyz na Steamu pisou

Requires 3rd-Party Account: Uplay (Supports Linking to Steam Account)

Tak by to melo byt stejny jak primo na UPlay a teda s cestinou? A jeste jak to probiha, to musim mit zapnuty pri hre jak Steam, tak UPlay?

máš to na steamu (na profilu trackuje hodiny), aj třeba ty karty z toho padnou, stahuje normálně do steamapps, ale potom jak tu hru spouštíš bude chtít Upay s účtem a hru tam aktivovat zvlášť (možná to zařídí propojení účtů, ale někdy to chce aj key, který zobrazuje steam při prvním spuštění)

Mne tam totiz neni jasny, co ta Deluxe obsahuje navic, jsem pochopil, ze nejaky zbrane, coz je obvykle stejne jen pro multiplayer a u DLC tam pisou, ze snad jo, ale nepisou jake a jestli je to i pro cistej singleplayer. Proste tohle je nejhorsi, ze tisic verzi a nevyznam se v tom, abych nekupoval neco zbytecne. :-/

Content Includes:

The High Power DLC Pack:
AC S12 Shotgun
GC36C Assault Rifle
MP5-10 SMG
PP-19 Black Market SMG
USP45 Hand Gun

The Homeland DLC Pack:
Single-player and multiplayer co-op missions: Dead Coast and Billionaire’s Yacht.
Tactical Crossbow with Sleeping Gas Bolts
Upper Echelon Suit, 4E Eclipse Suit for the single-player storyline
Gold, Amber & White Sonar Goggles
Exclusive Mercs & Spy Skin
And more!

Bonus suits, weapons, and gear:
Four powerful weapons for any play style: VSS Sniper Rifle, M1014 Shotgun, 416 Assault Rifle, and F40 Pistol.
Three enhanced combat suits: Elite Digital Ghillie Suit, Spy Suit, and Mercenary Suit for Spies vs. Mercs.
Three armor accessories: Ghost Boots, Armored Boots, and Tactical Gloves.

Zbrane, armor, nejaky skiny a dve exra mise.

První den se mi nic nepodařilo koupit furt to padalo.
Teď jsem koupil
Shadow of Mordor za 4€
Portal 2 za 2€
Metal Gear Solid V Phantom pain za 24€
a z nostalgie uvažuju o SW Jedi Academy za 2,5€, ale nevím zda pojede na Win 10- starý cd se mi nepodařilo rozjet.
Víc pro mě zatím nemá cenu kupovat, nestíhám to hrát.. ještě mám koupený hry který jsem skoro nezapl novej DOOM, Witchera 3 musím projet i s datadiskama, For Honor, GTA V,.. ještě to chce Battlefield 1 škoda, že není na steamu a zachvílu dorazí SW Battlefront II
Koupil sem novej komp za 32K, abych dohnal co jsem dřív nerozjel a stejně hraju nejvíc posraný tanky WoT :(

V minulých dnech jsem dohrál celou sérii Jedi Knight (Od Dark Forces po Jedi Academy), všechny tyto hry jedou na Windows 10 x64, klidně to kup. Jinak doporučuju ještě Jedi Knight 2: Jedi Outcast (předchůdce Academy), který je podle mě ještě o chlup lepší (alespoň co se příběhu a soubojů se světelnými meči týče).

To máš dobré.

Já koupil hru Mind Maze, downloand má velikost +/- 40MB, a stahovalo se mi to několik hodin. Občas rychlostí pár set bajtů(!!) za vteřinu. Změna serverů nepomáhala. Jiná hra (kontrolní stahování) se stáhla plnou rychlostí.

Valve to opět nezvládají, ale jak zvládnout třeba zabezpečení miliónů stahování najednou plnou rychlostí, to mě nenapadá. Updaty u MS mají třeba pár (desítek) MB, hry často desítky GB, o tři řády více…

Tak to pomalu končí.

Slevy (jak je od zrušení denních a flash akcí zvykem) vlastně nic moc extra. Nakoupil jsem pár indie her, jednu (INFRA) jsem dostal. A mimo Steam jsem si pořídil (ještě o dost levněji) Watch Dogs 2, základní hru bez placených blbostí typu slipy za 3 eura.

U WD2 nějak nechápu, proč tak výrazně změnili ovládání hry (IMHO jednoznačně k horšímu), když to z WD1 fungovalo. Jo, dá se to přenastavit. Změnily se i některé mechanismy, GUI je kostrbatější, některé položky jsou hůře přístupné, mapa oproti WD1 stojí za vyliž_víte_co. Odehrál jsem kousek a nechal toho, vrátím se k tomu později. Jízdní model motorek, stejná katastrofa jako v jedničce..

Tohle se prodava dohromady uz delsi dobu, maji stejnyho vydavatele a vysly cca ve stejnou dobu.. Zanrove se to samozrejme k sobe nehodi. Blood Dragon jsem zkousel, kdyz ho davali zadarmo na Uplay a nejak me to vubec nechytlo. Do Call of Juarez bych klidne sel, prvni dil me kdysi bavil dost.

No, zrovna premejslim jakou moto hru hrat, aby to nebylo o bourani, ale zavodeni, FlatOut k mym oblibencum urcite nepatri. Mam ty Formule 2012, ale nejaka hra s normalnima silnicnima autama, snad ani neni. Teda GRID 1 ten je uz letitej a mozna GRID Autosport, ale jinak nic. :-/

Ja uz ted nic kupovat nebudu, treba v zime, ale neni to zase moc technicky?

Jde mi o to, ze nechci simulator, aby tam bylo nejaky detailni nastavovani auta, ale zase nechci ani bouraci a jiny kraviny jako jsou treba novejsi hry ze serie NFS. Jestli si pamatujes na TOCA Race Driver 2 mozna 3, uz si nepamatuju, tak to bylo super, akorat dneska uz si to nikdo nezahraje - Starforce.

Baví tě to F1 2012? V PCars jsem toho moc nenahrál, ale co jsem zkoušel, tak bych to mírou realističnosti celkem přirovnal právě k F1 2012 a taky se to celkem v pohodě dá hrát i na klávesnici (samozřejmě na nějaký rekordní časy zapomeň). Nastavení auta tam myslím je, ale tak na to šahat nemusíš.

Odpovim tady, ale samozrejme dekuji vsem za prispevky.

TDU1 jsem hral kdysi - to prave nechci. Tudiz TDU 2 ne a to The Crew jsem koukal na game play a teda to urcite ne. To je jak NFS, mozna jeste horsi.

Project Cars jsem koukal na gameplaye a do toho pujdu, ale zapisuji na whishlistu a casem, uz fakt ted nemuzu utracet.

Jinak jdu teda do toho The Vanishing of Ethan Carter, protoze par korun - diky a tim opravdu letos konec. :-)

Já beru The Crew jako vyloženě záležitost na rekreační ježdění po Státech. Nějaký děj, to mě tady opravdu nezajímá. Zvažoval jsem teď pořídit ve slevě DLC (motorky, policajti, nová auta), ale nakonec jsem se na to vykašlal. Honit se s flojdy nebo jako poliš nemíním a motorky mají většinou v PC hrách hrůzostrašný jízdní model.

Ja som si kúpil GTA V a Dark Souls III + blackhole (aby som sa troška zapotil :D )
blackhole môžem hrať aj na old pc (som asi v polovici) takže pohoda a tie levely priťahujú dosť na náročnosti.. na DS3 sa veľmi teším.. :D