Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem alt tab issue asi

Ahoj , za poslední 2 měsíce jsem si všiml, že jakmile si dám hru do fullscreenu tak během 5-10 min spadne na lištu a jakoby alt tabne, jenže se to děje samo aniž bych ten alt tab dal sám. Když hraju v jakém koliv jiném rozlišení tak se to něděje jen u fullscreenu. Koukal jsem na nějaký guides na ytb jenže nic nepomohlo a sem tak trochu bezradný teď tak jeslti někoho něco napadne budu rád za tipy

Prv odpovedz na tieto otázky:

- O aký hardware sa jedná? (ak je to skladaný počítať tak jednotlivé komponenty, inak model počítača či laptopu). Model HW viete zistiť ak otočíte zariadenie hore drdy a na štítku na spodku máte "model". Prípadne u skladaných počítačov už asi viete aké komponenty ste kupovali. Ešte je to možné zistiť aj v systéme, vo Windows trebárs "System Information" v Linuxe v "O zariadení".
- Aký operačný systém je nainštalovaný? (presná verzia, teda aj konkrétny build)
- Akú verzia driverov je nainštalovaná?
- Od kedy to začalo robiť?
- Používate antivírus, ak áno aký?
- Používate driver booster?
- Používate čistič?
- Používate iný rozjebávač systému?
- Aký máte nastavený profil v nastaveniach grafického výkonu?