Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Míření do hry

Ahoj mám prosbu. Několikrát jsem si všiml, že má někdo ve hře míření, i když ho hra neposkytuje. Bavím se o křížku uprostřed obrazovky.. Snad se pochopíme. Je nějaký program, který vám toto dělá ?

L-Core 14.03.2024 09:35
L-Core
tuto fci dnes nabízí snad každý nový "herní" monitor poslední
virten 15.03.2024 15:41
virten

V případě hraní multiplayeru bych byl opatrný, zda používat nějaké pomocné aplikace. Občas je jejich systém kontroly docela přísný a může následovat trvalý ban.
Stejnou úlohu jako aplikace může splnit i šikovná malá značka ze samolepky dočasně nalepená na střed obrazovky :-p

Ano, stále ve středu obrazovky.
Tím mířením (hýbáním myší nebo mačkáním kláves) v žádné střílečce neposouváš ten záměrný kříž, ale hýbe se obraz. Platí pro střílečky v vlastního pohledu nebo pohledu třetí osoby. Pokud bys hrál nějakou hru třeba z izometrického pohledu, shora, kurzor myši se pochopitelně hýbe po celé obrazovce, jak se snažíš zasáhnout různé prvky na ploše.