Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bug hry skyrim

Ahoj, mám za úkol “Zlatý spár„ najít někoho kdomu patří ten zlatý spár. Ale když kliknu na úkol tak se mi neukazuje kam mám jít a to se mi stává i s pár dalšími úkoly. Nevíte někdo co s tím mám dělat?

Nemáš to třeba moc přemodované? Původní verze hry nebo ta novější, SE?

To je myslím úkol hned na začátku, od toho šéfa hospody v první dědině (Vorařov). Když se podíváš do menu, nepíše se tak, kde ho najít? Pak si na mapě najdi to místo, je to myslím kousek, někde vysoko v horách (nebudu to teď hledat..). A co si pamatuji, když jsem hrál Skyrim poprvé, LE verzi, tak v té misi jsem se zasekl. Tak ti poradím jednu věc (pozor, nápověda!):

až budeš mít zlatý spár v ruce a budeš mít odemknout jakýsi portál, tím spárem v ruce otáčej, řešení máš před sebou..

edit:
jo, ty ještě ani nevíš, kdo ten zlatý spár hledá? Tak pokecej s obyvatelstvem.