Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné vypínání snowrunner

Ahoj mám takový problém. Během hraní snowrunner na Xbox sx se stává že začne blikat obraz a hra se vypne. Hru mám staženou a k ní pár stažených módů. Je možné že nějaký stažený mód je vadný a vyvolává tento problém, nebo je chyba někde jinde? Při hraní ostatních her se tento problém nevyskytuje. Poraďte prosím, děkuji.

Ahoj jen pro informaci u problému samovolného padání hry snowrunner na konzolích xbox, sem zjistil na oficiálních stránkách vyvojářů, že se jedná o chybu ve hře a na jejím odstranění se pracuje a bude odstaněna vydanou aktualizací. Akorát kdy se tak stane sem se tam nedočetl a my skalní fanoušci budeme muset být trpělivý a zatím hrát s tím, že nám hra občas nečekaně spadne. Zatím čau a obrňte se trpělivostí.