Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné vypínání snowrunner

Ahoj mám takový problém. Během hraní snowrunner na Xbox sx se stává že začne blikat obraz a hra se vypne. Hru mám staženou a k ní pár stažených módů. Je možné že nějaký stažený mód je vadný a vyvolává tento problém, nebo je chyba někde jinde? Při hraní ostatních her se tento problém nevyskytuje. Poraďte prosím, děkuji.

Ahoj, jiné hry nepadají. Opět sem tedy po několikáte hru smazal a k tomu i když nerad všechny save a nastavení jak v konzoli tak i v cloudu. Hru sem znovu nainstalovat a zatím vše ok. Když se problém znovu projeví nezbyde mi nic jiného než se obrátit na podporu nebo fóra jak radíš. To mě také napadlo, ale chtěl sem se nejdříve poptat zde, zda neměl někdo taky takový problém a mohl by mi poradit. Tak snad už bude vše v pořádku je to má oblíbená hra. Děkuji za rady a zatím čau.

Ahoj jen pro informaci u problému samovolného padání hry snowrunner na konzolích xbox, sem zjistil na oficiálních stránkách vyvojářů, že se jedná o chybu ve hře a na jejím odstranění se pracuje a bude odstaněna vydanou aktualizací. Akorát kdy se tak stane sem se tam nedočetl a my skalní fanoušci budeme muset být trpělivý a zatím hrát s tím, že nám hra občas nečekaně spadne. Zatím čau a obrňte se trpělivostí.