Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Baldur's Gate III

Baldur's Gate III
To je ta hra na počet kol nebo že útočíš v každém kole a jak tvé kolo je u konce tak figurky stojí jak tvrdé y?
Chápu to správně?
Ono to není jak diabolo nebo dungeon siege?

To, že hra má souboje na tahy, neznamená, že je to stejný. Nejde ani tak o to, že je to tahový, ale o variabilitu. A to jak postav a jejich dovedností, ale i prostředí. Už to, že si můžeš bojiště částečně nachystat, dělá hru jinou - můžeš si předem na místo střetnutí nachystat třeba sud s vodou, či olejem a v bitvě ho použít, třeba rovnou prvním tahem, může to pak významně ovlivnit zbytek souboje.

Ne ale je to nuda. A ještě se díváš na ně z hora dolů. Nic nenahradí klasický pohled 1 nebo 3 osoba.
Vypadá to, že to nemá ani časovač na omezení kola co? Takže můžeš čekat i 5 hodin na ukončení kola?
Jestli tedy už něco nebo kdyby bylo Baldurs Gate tak vezmu wotko nebo bf5 či 2042.
Prostě jak to nemá osobu 1 nebo 3 kromě tedy adventur tak ne.
To samé bych ale mohl říci o vás. Taky pořád někdo kope do ubisoftu. No snad se vrátí pásova výroba. :-)
Mám jinou hru v plánu cyberpunk 2.0 + dlc bude jiná hra a už tak to bylo super napsané.
https://indian-tv.cz/clanek/pri-jizde-na-motorce-v-cyberpunku-2077-i7yqjk
Super.

Říká ten co plive na ubisoft. Trošku sundat brýle růžové to chce ne?
Já říkám co je pro mě špatné a proč. A ještě nikdo neřeknul zda to kolo je časově omezené nebo ne.
Ani není nový díl na světě, ale už víme jak dopadne že.:-)
Názor je názor. Tobě se to líbí a mě ne.
Vtipné je, že to zrovna říká wotkař.

Kde kdy kdo? Beru všechny. Ale ať je velká jak 2× valhalla, dobrá jako origins. Bereš taky ne?
A lokaci asi čínu nebo japonsko. Ne Mayská civilizace.
Člověče to by byla krásna mapa.
Takový ac v roce 2100. Třeba se dočkáme doby moderní.
Co myslíš?
Jenom jeden ne?

Jo tak sorry, máš pravdu, letos Mirage - malý Assassin, příští rok Japonsko - velký Assassin ve stylu Oddyssey.

Nevim, po Oddyssey se mi do AC už nechce. Uvidíme jaké to Japonsko bude, ale stejně to nebude mít lokalizaci a do AI je otázka, jestli se někdo pustí neboť Ubi je známý mimo jiné i tím, že v průběhu doby mění patchema hru i s titulkama, které tam většinou má natvrdo a tudíž se s tím někdo bude dělat a za týden mu to Ubi změní tak, že bude moct začít nanovo, takže spíš už AC ani jinou hru od Ubi reálně nevidím.

Tak assassin's creed mirage objednaný. Uvažoval jsem o základní edici, vždy jsem kupoval tu lepší, ale i zde jsem koupil lepší edici. Takové dobré vývojaře vždy rád podpořím. Tak snad příští rok bude další díl. A vlastně mají dělat ten nový systém, kdy to bude vlastně 1 velká hra a každý rok budeme někde jinde. Tak uvidíme.
I když cyberpunk 2077 vypadá skvěle to dlc. Budeš rozsekávat nepřátele.

Cyberpunk nemám a nechci o nich vědět do vydání GOTY. U CD projektu je to klasika, až GOTY je vlastně parádní hra. :-)

AI překlad je jistě rychlý, ale vůbec nebereš v potaz obtížnost vyexportování textů a naimportování překladu zpět. To že se to povedlo týmu, jehož tváří je Squiee, je malý zázrak. Ubisoft není Bethesda a ty texty šifruje skoro dokonale, takže proto si na těch překladech Ubisoft her amatérští překladatelé obvykle vylámou zuby. AI v tom nepomůže.

To je jedno, ale bylo x překladatelů a pak příjde někdo nový a bum bac je to za pár hodin hotové. Tak je někdo dobrý a je to dobře. Čím více tím lépě. A dobře pro nás, když budou umět ubisoft překládat, budou češtiny raz dva.
Jo a nová ukázka avatar vypadá úchvatně. Ale hlavní plus AI je rychlost. Nikdo nebude čakat na češtiny 3 roky. AI je hotová max týden. Spíš už v den vydání. A hodně AI překladů se ještě poté dost dlouho upravují a vylepšují.
Cyberpunk dokonce nějaké odrážení kůlek či co.

pak příjde někdo nový a bum bac je to za pár hodin hotové

Pokud bude ten tým té streamerky pokračovat, tak samozřejmě jedině dobře. Ale to že se jim to podařilo jednou, neznamená, že se jim to podaří i příště. Ubisoft je mimo jiné firma nepřátelská modifikacím svých her a dělá vše proto, aby to nešlo a překlad je také modifikace. Prostě, abys nebyl zklamán, až vyjde japonské AC a překlad ani AI nebude 2 roky, může se to stát. :-/