Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PlayStation Store a hry

ahoj, jak to funguje s předplatným PlayStation Store? Když si nakoupím hry on line a pak zruším předplatné, přijdu i o možnost hraní těch daných her koupených přes elektronický klíč? mám PS s mechanikou a hraní z disku mi vyhovuje, nechci platit nic online. Díky za odpověď
Dasa

Ke koupě hry v PS Storu nepotřebuješ předplatné. Takže nepřijdeš o možnost hru hrát, když předplatné nemáš. Pokud předplatné máš, získáš měsíčně nějakou hru zdarma, pokud ti předplatné skončí, pak nemáš možnost jí hrát, dokud si předplatné znovu neobnovíš.