Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hraní na TV

Dobrý den,
přemýšlím nad novou TV a tou je 55" LG 55QNED81 a má v sobě aplikaci Ge Force Now.
Chtěl jsem si pořídit i PS5 ale pokud by ta aplikace fungovala stejně dobře jak na PC tak by to nebylo potřeba a bohatě bych se spokojil pouze s TV.
Takže moje otázky zní.
Máte s tímto někdo zkušenost ?
Po připojení ovladače např. PS5 nebo dualshock 4 k TV není velká odezva přes BT?
Popř zapojení bezdrátové klávesnice a myši k tv jestli nebude velká odezva např na FPS hry ?
Mockrát děkuji.

Hrajem hry na TV na gamepade už niekoľko rokov. Necítim rozdiel medzi odozvou gamepadu na PC alebo TV. Takže smelo do toho.
Myš a klávesnicu na TV nepoužívam.
Rozdiel u mňa je v tom, že nepoužívam GeForce Now, ale streamujem na TV hry z môjho PC cez Steam klienta alebo Moonlight.