Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Counter Strike - alternativy

Ahoj, neznáte dobrou alternativu k CS? Vím že existuje jedna taková malovaná s více možnostmi, asi f2p,... ale je jedno jakou... přemýšlím o owerwatch... baví mě deathmatch / team deathmatch

Overwatch je zdarma, tak si ho muzes zkusit. Akorat je to p2w a bez vlastniho teamu budes mit 90% her naprostou mizerii, qp je prakticky vzdy overkill a ranked bez premade na prd. Valorant je jak CS ale s abilityma ala overwatch, takze moc jako deathmatch to neni. Pak tu je klasika predrazenej CoD (WZ je zdarma), nebo Apex (battle royal). Shatterline bylo free, na zacatku meli predrazeny lootboxy nevim jak je to ted. Ta malovana mohl byt team fortress.