Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymena XBOX ONE X za XBOX S ?

Ahoj.
Budou vanoce mam nakou kacku bokem, asi 3 roky pouzivam XBOX ONE X a zajimalo by me jestli ma cenu upgradovat na XBOX S serie X|S ?
Na netu jsou odpovedi rozpolozene.

Kdyz prodam XBOX ONE X tak me S nevynde moc draho, skoro zadnou hru nemam na BLR takze vse digital.
Ma nekdo zkusenost, prehazel nekdo z vas z ONE X na S ?

Poradite prosim vas ? Nebo nejaky konstruktivni nazor ?

loading...

Co vim, tak Microsoft ve svém digitálním obchodě požaduje, aby všechno pro XSeX bylo i pro XSeS. Tudíž až budou exkluzivní tituly pro nové konzole, tak budou dávat smysl jen právě tyto dvě. Jenže kolik takových her je reálně dnes? Já nevím, tipnul bych to, že to bude míň než máš prstů na jedné ruce.

Tudíž bych na tvém místě používal dál Xbox One X a zkusil časem došetřit na výkonější Xbox Series X, ať ten upgrade stojí za to i po výkonové stránce.