Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padá mi hra Fall Guys

Zdravím, potřebuji poradit, jak vyřešit tento problém. Vždy ve druhém kole, mi spadne hra, a napíše mi to disconnected. S internetem problém vůbec nemám, jiné hry fungují úplně normálně. Nevíte někdo, co s tím? Zkusil jsem hru odinstalovat, zkontrolovat integritu, ale stále nic. [YOU HAVE BEEN DISCONNECTED FROM SERVER] ... [CONNECTION TOO UNSTABLE. PLEASE CHECK YOUR INTERNET SETTINGS AND TRY AGAIN LATER]

Můžeš to udělat, nic tím zkazit nemůžeš.

Druhá část - network reset je tak na 99%, že to ničemu nepomůže, problémy nutné řešit resetem síťového nastavení jsou výjimečné.

První část - změna DNS, bys za prvé měl vědět, jaké DNS používáš teď. Například Vodafone onehdá vlastní DNS rušil a předělával tak, aby šly zařazovat jen z modemu. Tudíž musí být zapnuto automatické přidělování. Adresy 8.8.8.8 a 8.8.4.4 jsou DNS od Googlu, musíš sám vědět, jestli to chceš používat. Já třeba Google nemám rád a raději používám DNS od Cloudflare 1.1.1.1 a 1.0.0.1

ipconfig /flushdns

-vyčistí dns cache v počítači

netsh winsock reset

-obnoví tovární stav rozhraní mezi prohlížečem a síťovou vrstvou v počítači

Obojí je v podstatě příprava na následnou změnu DNS v nastavení TCP/IP. Takže ano, celé.

---
Potom následuje část "pokud to nezafungovalo", potom kliká na "Network reset" a to si myslím, že nepomůže, ale v nejhorším to zkusit můžeš také. Pokud jedeš na DHCP, tak by ti to nic rozbít nemělo.

Díky moc za rady. Dnes zkusím Fall Guys na notebooku, jestli náhodou není problém na mém stolním pc.
A pokud to nepůjde ani na něm, tak zkusím udělat to DNS nejprve na notebooku, jestli to zafunguje.
A dá se to DNS pak vrátit, když to nepomůže?