Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padá mi hra Fall Guys

Zdravím, potřebuji poradit, jak vyřešit tento problém. Vždy ve druhém kole, mi spadne hra, a napíše mi to disconnected. S internetem problém vůbec nemám, jiné hry fungují úplně normálně. Nevíte někdo, co s tím? Zkusil jsem hru odinstalovat, zkontrolovat integritu, ale stále nic. [YOU HAVE BEEN DISCONNECTED FROM SERVER] ... [CONNECTION TOO UNSTABLE. PLEASE CHECK YOUR INTERNET SETTINGS AND TRY AGAIN LATER]

Můžeš to udělat, nic tím zkazit nemůžeš.

Druhá část - network reset je tak na 99%, že to ničemu nepomůže, problémy nutné řešit resetem síťového nastavení jsou výjimečné.

První část - změna DNS, bys za prvé měl vědět, jaké DNS používáš teď. Například Vodafone onehdá vlastní DNS rušil a předělával tak, aby šly zařazovat jen z modemu. Tudíž musí být zapnuto automatické přidělování. Adresy 8.8.8.8 a 8.8.4.4 jsou DNS od Googlu, musíš sám vědět, jestli to chceš používat. Já třeba Google nemám rád a raději používám DNS od Cloudflare 1.1.1.1 a 1.0.0.1

ipconfig /flushdns

-vyčistí dns cache v počítači

netsh winsock reset

-obnoví tovární stav rozhraní mezi prohlížečem a síťovou vrstvou v počítači

Obojí je v podstatě příprava na následnou změnu DNS v nastavení TCP/IP. Takže ano, celé.

---
Potom následuje část "pokud to nezafungovalo", potom kliká na "Network reset" a to si myslím, že nepomůže, ale v nejhorším to zkusit můžeš také. Pokud jedeš na DHCP, tak by ti to nic rozbít nemělo.