Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Witcher 3 - nízké FPS a občasné lagy

Zdravím, mám problém s hrou Witcher 3 Wild Hunt.
Hraji ji přes steam, žádné modifikace ani úpravy jsem neprovedla.

Notebook:
Procesor Intel(R) Core(TM) i7-8550U CPU @ 1.80GHz 1.99 GHz
Nainstalovaná paměť RAM 16,0 GB (použitelné: 15,9 GB)
Typ systému 64bitový operační systém, procesor pro platformu x64
Grafická karta, NVIDIA GeForce MX130, nejnovější ovladače (Geforce experience)

I když mám nastavení grafiky na nejnižší, problém je pořád stejný (vypnutí NVIDIA HairWorks nepomáhá)
FPS 3-15, každých 10s extrémní lag
Geforce experience optimalizace taky nepomohla.
Na screenshotu nejnižší nastavení, od ostatních nastavení se čísla skoro vůbec neliší.

Předem děkuji za pomoc

Minimum requirements:

OS: 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1). DirectX 11 is necessary to run the game.
Processor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz, AMD CPU Phenom II X4 940. Finding a Gaming CPUs performance chart and comparing one's CPU with our minimum is suggested.
Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 660 or AMD GPU Radeon HD 7870. Please mind that we only officially support full-size desktop graphics cards. Finding a graphics card performance hierarchy chart online and comparing one's video card with our minimum is suggested.
RAM: 6GB
Disk space: 40 GB

Prostě a jednoduše, máš velice slabý HW, buď ráda, že ti to vůbec jede.