Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebuji radu ohledně volantu G29 Logitech (PC) a programu Logitech HUB

Zdarec pořidil jsem si nový volant G29 Logitech a je to můj první volant který jsem si kdy pořídil na internetu jsem nenašel moc návodů a vysvětlění ohledně toho jak si ho nastavit aby mi vyhovoval.
1. Jedná z věci které mě zajimá je modrý přepináč za volantem PS3/PS4... problém je že volant jsem si pořidil k PC a teď nevím jestli to mám mít přepnuté na PS3 Nebo PS4.
2. další co mě zajíma je Citlivost otačení, odpor volantu, a vybrace při zatačení snažím se to všchno nastavit logitech hub aby mi to vyhovoalo ale stejně jak zapnu třeba forzu tak volant ztuhne a otačí se s tím jak v realnem autě bez posilovače.... nebo když se otačím tak mi volant vybruje (občas) a má to takový silný odpor jak kdyby chtěl zatočit někam jinam nevím jak to konkretně vysvětlit, dá se i to nastavit nebo nějak vypnout v logitech hub nebo ve hře ? třeba v mém realném autě mi volant nevybruje při zatačení nebo nemá žadný takový protiodpor.. ¨
3. použivate i jiný program pro nastavovaní Volantu g29 jiný než logitech hub ?
Kdyžtak předem díky za rady

Na PC prepnout na PS4.

Nekde primo v Logitech Hubu je upozorneni, ze smysl to nastavovat ma jen pro hry, ktere nemaji vlastni nastaveni. Nebo-li hra to nastaveni prebije. Takze, co jde nastavit ve hre, nastavuj ve hre a co nejde, to v Logitech Hubu.

Valcim s Logitech Hub, ale neni to uplne dobre, kolikrat se stane, ze po aktualizaci Logitech Hubu prestane volant na nastaveni reagovat a nestaci jen restart aplikace, ale musim restartovat PC. Logitech ma jeste hodne co delat, aby ta aplikace byla pouzitelna. Bohuzel to tak cely volant srazi co do kvality o dost niz nez je hardwarove. :-/

Přemýšlím o tom ale spíše více přemýšlím o tom že bych si koupil větší pedály, tak jak u skutečného auta tak i u hry používám na plyn a brzdu pravou nohu, jenže problém je v tom že ten plyn a brzda jsou blízko u sebe kolikrát se mj stane že zmáčknu plyn a brzdu zároveň což mi vadí + brzdový pedál je víc tužší což je též tak trošku na h... Ale třeba si zvyknu. Ale jinak díky za ten odkaz určo se tam mrknu

Ze je brzdovy pedal tuhej, je napsany uplne vsude. 100kg chlapovi to nevadi, jestli vazis min, tak verim, ze ti to muze delat problemy. Pak ale byla chyba jit do tohohle volantu, respektive techto pedalu. Na netu jsou navody, jak to za cenu ztraty zaruky "opravit". Je tam nejaka guma nebo pruzina, kterou nekteri lidi kvuli tomu odstranuji a pak rikaji, ze je to ok. :-)