Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebuji radu ohledně volantu G29 Logitech (PC) a programu Logitech HUB

Zdarec pořidil jsem si nový volant G29 Logitech a je to můj první volant který jsem si kdy pořídil na internetu jsem nenašel moc návodů a vysvětlění ohledně toho jak si ho nastavit aby mi vyhovoval.
1. Jedná z věci které mě zajimá je modrý přepináč za volantem PS3/PS4... problém je že volant jsem si pořidil k PC a teď nevím jestli to mám mít přepnuté na PS3 Nebo PS4.
2. další co mě zajíma je Citlivost otačení, odpor volantu, a vybrace při zatačení snažím se to všchno nastavit logitech hub aby mi to vyhovoalo ale stejně jak zapnu třeba forzu tak volant ztuhne a otačí se s tím jak v realnem autě bez posilovače.... nebo když se otačím tak mi volant vybruje (občas) a má to takový silný odpor jak kdyby chtěl zatočit někam jinam nevím jak to konkretně vysvětlit, dá se i to nastavit nebo nějak vypnout v logitech hub nebo ve hře ? třeba v mém realném autě mi volant nevybruje při zatačení nebo nemá žadný takový protiodpor.. ¨
3. použivate i jiný program pro nastavovaní Volantu g29 jiný než logitech hub ?
Kdyžtak předem díky za rady

Na PC prepnout na PS4.

Nekde primo v Logitech Hubu je upozorneni, ze smysl to nastavovat ma jen pro hry, ktere nemaji vlastni nastaveni. Nebo-li hra to nastaveni prebije. Takze, co jde nastavit ve hre, nastavuj ve hre a co nejde, to v Logitech Hubu.

Valcim s Logitech Hub, ale neni to uplne dobre, kolikrat se stane, ze po aktualizaci Logitech Hubu prestane volant na nastaveni reagovat a nestaci jen restart aplikace, ale musim restartovat PC. Logitech ma jeste hodne co delat, aby ta aplikace byla pouzitelna. Bohuzel to tak cely volant srazi co do kvality o dost niz nez je hardwarove. :-/