Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem EA App Beta zkousel nekdo

Zdar,

EA mi posledni dobou pri kazdem spusteni Originu nabizi EA App Open Beta:

https://www.ea.com/ea-app-beta

Jiz jste to nekdo na misto Originu zkouseli?

Hraju DAI, zakoupeno na Steamu, kvuli overeni se musi spoustet Origin, tudiz se mi nechce experimentovat. Na druhou stranu Origin je desiva aplikace, prestal tam uplne fungovat Offline mod, nastesti pri offline modu Steamu to nevadi, ale kazdopadne me zajima, jestli je EA App lepsi nez ta traga Origin a jestli teda to mam take zkusit?

Nerad vrtam do systemu, pri kvalite EA her vyzkouset to znamena, nabootovat flashku Acronis, udelat kompletni zalohu disku, vratit se zpet do Windows a zacit instalovat EA App. Tomu se chci vyhnout, takze bych to risknul na primo, kdyby to zkousel uz nekdo prede mnou a dokonce to fungovalo!