Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak stáhnout World of Warcraft 2021

Ahoj, chci se zeptat jestli mi někdo prosím poradíte jak stáhnout Wowko.
Koukala jsem, že je nový datadisk Shadowlands, ale vůbec se v tom nevyznám (hrála jsem před 12 lety a už ani nevím kde a na čem)
Pochopila jsem dobře, že tento nový datadisk obsahuje všechny datadisky předtím nebo je to blbost?
Chtěla jsem si normálně platit měsíčně herní čas, ale nevím zda si stáhnout ten shadowlands, protože jsem někde viděla, že je to od starých datadisků docela nový a nelíbí se mi to. Někde zas bylo vše jako u starých datadisků (myslím tím vizuální stránku a třeba města/mapa). Mám to tedy chápat tak, že si každý může nastavit jak bude hra vypadat ( kde budou “kouzla”, atd), nebo je proste shadowlands novější a tečka?
Pokud bych chtěla hrát zdarma, mám stáhnout wow přes Twinstar a vybrat si třeba Apollo cataclysm ( což je tedy klasika cataclysm datadisk)?
Případně jde stáhnout starší datadisk na ofiko Blizzard a platit si to měsíčně ?
Asi ve stručnosti můj dotaz/požadavek chci hrát wow a chci aby to po vizuální stránce bylo stejný jak kdysi a je mi jedno jaký datadisk do bude :D
Děkuji moc za všechny odpovědi !

Koukala jsem, že mají wow Classic, BC a wow seasion of mystery v jednom předplatném, to znamená, že by byli všechny tyhle 3 datadisky v jedny hře jakoby se vším rozšířením co má každý datadisk? Nebo si pak člověk musí jeden vybrat a nebo se mezi tím překlikává?
A koukala jsem, že je to asi jen do levelu 70, takže kdybych chtěla třeba cataclysm, tak ten je taky možný předplatit nebo musím stáhnout třeba přes twinstar ? Nebo jde stáhnout ofiko pouze cataclysm ?
Dekuju

Retail, Classic a TBC classic ma kazdy sveho klienta, kazdy funguje samostatne. Classic jsou ve stavu v jakem byly ve sve dobe a ke vsem mas pristup v ramci jednoho predplatneho (jen musis stahnout prislusne klienty).
Cata ofic neni a pravdepodobne nikdy nebude. Prinejlepsim jeste udelaji WotLK classic ale dal uz asi nepujdou, to byla doba kdy vykopali schopne lidi (povetsnou do projektu Titan, z cehoz vznikl pasqil Overwatch) a s wow to zacalo jit z kopce.