Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podporuje Xbox One S hraní ve 4K?

Ahoj, vysvětlí mi někdo zběhlý, zda podporuje Xbox One S hraní ve 4K? Třeba v popisku na alze je napsáno Dynamické 4K, což nevím jestli je jako plnohodnotné 4K. Jinde zase píší video ve 4K, ale hraní?

přímo hry bez ohledu na HW vybavení konzole? Je to přepočítáváno i na novějších modelech?

Jak je na tom Xbox One X ? Děkuji moc za rady. Mám novou 4K TV a chtěl bych k ní konzoli, která ji dokáže naplno využít.