Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem far cry 6 je cool

Měl tu někdo možnost vyzkoušet fc6? Já doporučuji až na ty tanky s neomezeno munici, a debilní AI která střílí do tanku, tank se objevuje už mezi prvními těžšími misemi což je fakt koko**na, vypadá to na nejlepší fc díl 100% podle mě, healing probíhá v podobě zakouření si doutníčku a následné hášení vlastní krvý vytékající z těla. je to omezené, doutníček si můžu dát 1x za cca 30s Grafika je lepší jen o něco, nový díl se projevuje spíše větší mapou a vegetací, vidím v nepřátelské linii různé classy včetně medic, když se schovám snažej se mě najít (pronásledovat) je toho hodně vylepšeného oproti ostatním dílům. Je to cool

Ja to nehral, ale lidi, co uz to maji za sebou, tak rikaji, ze tady nedava vubec nic smysl. Postavy se chovaji, jako nejvetsi idioti pod Sluncem. V minulych hrach Far Cry, predevsim teda v FC2 byl pribeh jednoduchy, prosty, ale nebyl uplne nesmyslny.

Já to taky nehrál (dokud nebude CZ, tak asi ani nebudu), ale ve hrách/sériích Far Cry, GTA, Crysis, Saints Row, Just Cause apod. mě opravdu ten příběh zas tak moc nezajímá - a vlastně je mi jedno, že je hloupý až blbý. Hraju to kvůli pěknému světu, jednotlivým misím, plněním nepovinných úkolů, trajdáním se/ježděním po mapě.

Hrát takovou Mafii 1/2 je něco jiného, ale to je asi vliv nostalgie a výborného CZ dabingu.

A jakou máš grafiku rozliseni a fps? Hrajes s fidelityfx na ultra?

Momentalne kdyz hraju, tak pres Geforce Now (https://www.nvidia.com/cs-cz/geforce-now/) na PC s CPU Intel Celeron + IGP Intel UHD600 (nebo Nvidia Shield), je to levnejsi jak kupovat grafiku za nehorazne penize a v podstate vse na ultra + Fidelity FX.
Hra jede pres NVIDIA Tesla ZA 2000$, staci jen dobre pripojeni. Jinak na to staci i bezny Android TV BOX.