Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem far cry 6 je cool

Měl tu někdo možnost vyzkoušet fc6? Já doporučuji až na ty tanky s neomezeno munici, a debilní AI která střílí do tanku, tank se objevuje už mezi prvními těžšími misemi což je fakt koko**na, vypadá to na nejlepší fc díl 100% podle mě, healing probíhá v podobě zakouření si doutníčku a následné hášení vlastní krvý vytékající z těla. je to omezené, doutníček si můžu dát 1x za cca 30s Grafika je lepší jen o něco, nový díl se projevuje spíše větší mapou a vegetací, vidím v nepřátelské linii různé classy včetně medic, když se schovám snažej se mě najít (pronásledovat) je toho hodně vylepšeného oproti ostatním dílům. Je to cool

loading...

Kdepak, je to reskin, sice se aspon nektere veci zmenily, ale minimalne. Narostlo to akorat co do sirky, hra je zase vetsi nez minuly dil.

Nic proti, pokud te to bavi hrat, muzes to diky Ubisoftu hrat donekonecna, ale osobne jsem se nudil uz u ctyrky, nechci hrat furt stejne hry.

Far Cry nie je zlá hra tak ako AC len problém tam je že to furt vyzerá tá istá hra a každý rok furt to isté uvidíš že za rok oznámia ďalšiu časť. Keby do tej hry dali niečo nové čo som ešte nevidel či nehral tak ok pohoda, aj tá cena 60€ ne e max 25€

Si prectav napr. Zaklinača 1 že by tie ďalšie časti vyzerali rovnako ako 1 ale posun by bol len v grafike :-)

Souhlasim jen s tvrzenim ze 4,5 dil je kopirka, ale 6 se lisi predevsim krajinou, dabingem, hudbou, ksichty a charaktery jsou vic zive, nemuzes se healovat do nekonecna a AI je svym zpusobem vic doterna, melee utok vypada konecne normalne a takedowny jdou delat jakoliv a kdykoliv nepritel nestrili, kone se plasi kdyz strilis a nicej objekty, muzou te schodit kdyz je nutis furt do kopce. Jo a zmizli skilly a nahradilo je to supremo takze je to vic strilecka. Ta hra chce ale jeste update trochu doladit optimalizaci a par kravin. Akurat mi vadi stary revive system kterej by byl lepsi z fc2 a ty tanky. Ted jsem delal misi kde jsem potkal psychiatra a ten mi na agresi poradil lovit ryby krmit pelikany meditovat a skakat z vejsek, docela vtipne mise a ne jen bang bang je to vic prirozene

Mně se z FC série nejvíce líbila právě 5 + New Dawn. Že se jedná o recyklaci mi neva. Krásná krajina, rád v tichosti osvobozuji outposty, nevadí mi 100x podobné vedlejší mise. Můžu se jen tak motat a dělat co chci. Proto mám rád série FC, Just Cause, Watch Dogs.

Šestku si určitě pořídím, až/pokud bude čeština. Ještě že Dying Light 2 češtinu mít bude :)

Objevily se na netu nejake leaky, ze by mel probehnout restart serie Far Cry podobne jako tomu bylo u AC Origins. Ovsem v tomto pripade ma byt Far Cry 7 online multiplayerovka, tudiz si mozna posledni reskin serie poradne uzijte. :-)

Do multi určitě nejdu. A do šestky jen s češtinou, snad se do toho nějaká grupa pustí.

Stejně teď nejvíce hraju upper/lower solitaire, match-3 a nonogramy, začal jsem spolupracovat s významým studiem (které je v tomhle IMHO naprostá světová špička), časem budu i v oficiálních credits ]:)

Jj, jsem si rikal, ze se ti to nebude libit. Pry ale v FC6 Ubisoft konecne opustil otravne lezeni na veze a nektere dalsi repetetivni veci, stejne tak nepratele te nenapadaji, dokud neprovedes neco, co nesmis. Tudiz, pokud bude cestina a az to jednou bude stat do tech 15E nejen pres predplatne, klidne bych do toho sel taky, ikdyz je to jinak jen reskin FC3-4.

Tak jasny, fc6 ma hlavne velkou mapu. Je to príběhová střílečka a adventura zároveň s volnym svetem. Můžeš si vybrat jestli rushneš příběh a pak na hru zapomenout, nebo budeš dělat vedlejší mise. Já osobně vždycky rushnu půlku příběhu, a pak prozkoumávám mapu, odemykám stanoviště, hledám relikvie, části zbraní, hledám nové parťáky po mapě, materiál na zlepšení budov a co na fc6 mám nejradší jsou vedlejší mise se záhadama, to znamená že najdeš papírek kde se náhodou někdo zmiñuje že je někde ukrytej poklad, a ty ho musíš podle indicií najít, nebo si jak noob na youtube najít řešení, když ti to nepálí, najít způsob jak se dostat do bunkru kterej má dveře co jsou otevřený jenom 1s, viz youtube. Proto mi příjde jako blbost si koupit hru na měsíc.

vedlejší mise se záhadama, to znamená že najdeš papírek kde se náhodou někdo zmiñuje že je někde ukrytej poklad, a ty ho musíš podle indicií najít, nebo si jak noob na youtube najít řešení, když ti to nepálí, najít způsob jak se dostat do bunkru kterej má dveře co jsou otevřený jenom 1s

Takze presne to samy jako v predchozim dile s tim apokalyptickym debilem.

Jedna dobra vec je, ze v FC6 clovek ked nechce nemusi robit nic z vedlajsich aktivit, nedaju mu ziadnu vyhodu, napriklad tie unikatne zbrane nie su o nic lepsie ako zakladne vdaka vyrobe prislusenstva (kolkokrat su horsie).
Mne zatial stacilo si zohnat ciapku, ze pri headshote sa mi neminaju naboje, k tomu Berettu .50 BMG s AP municiou, tlmicom a 8x puskohladom, ako dalsiu zbran nejaky raketomet na vrtulniky a inu zbran som doteraz nepotreboval, cize ani vedlajsie aktivity by to nezachranili.

Ano taky sem si vcera koupil weapon downgrade, mel bych si to zajit dat zase nazpatek. Ted expim amigos a semtam nějakou misi. AI nebyla u fc nikdy silná stránka kromě dvojky, jako to že vojáci střílej do tanku samopalama to je fakt magořina, já bych ale uvítal těžší obtížnost ale aspon přidali ty classy.
Nejvic mi prijde vtipne jak dosel do fc6 ten feminismus, a ve vysledku to vypada tak ze zabodavas noze vojakum zenskeho pohlavi do hlavy, to je nejlepsi parodie na feminismus.

Ja to nehral, ale lidi, co uz to maji za sebou, tak rikaji, ze tady nedava vubec nic smysl. Postavy se chovaji, jako nejvetsi idioti pod Sluncem. V minulych hrach Far Cry, predevsim teda v FC2 byl pribeh jednoduchy, prosty, ale nebyl uplne nesmyslny.

Já to taky nehrál (dokud nebude CZ, tak asi ani nebudu), ale ve hrách/sériích Far Cry, GTA, Crysis, Saints Row, Just Cause apod. mě opravdu ten příběh zas tak moc nezajímá - a vlastně je mi jedno, že je hloupý až blbý. Hraju to kvůli pěknému světu, jednotlivým misím, plněním nepovinných úkolů, trajdáním se/ježděním po mapě.

Hrát takovou Mafii 1/2 je něco jiného, ale to je asi vliv nostalgie a výborného CZ dabingu.

A jakou máš grafiku rozliseni a fps? Hrajes s fidelityfx na ultra?

Momentalne kdyz hraju, tak pres Geforce Now (https://www.nvidia.com/cs-cz/geforce-now/) na PC s CPU Intel Celeron + IGP Intel UHD600 (nebo Nvidia Shield), je to levnejsi jak kupovat grafiku za nehorazne penize a v podstate vse na ultra + Fidelity FX.
Hra jede pres NVIDIA Tesla ZA 2000$, staci jen dobre pripojeni. Jinak na to staci i bezny Android TV BOX.

Mam odehrano asi 16h a zadny zkourenosti jsem nevidel, furt prohledavam mapu a naposled jsen delal misi kde jsem potkal Diega, coz muze byt 65% pokroku, je to proste adventure strileckaJinak na MS Store maji prave gamepass ulti na mesic za 1 euro, coz znamena ze si muzete zahrat back for blood s dlss za 1 euro, nebo potom aoe4 nez spadnou ceny zatim spadli jen o 10euro na 40