Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry které ted budou vychazet

V rijnu na vyjit spousty her, aoe4, bf2042, fc6, back4blood, cod vanguard a dalsi na ktere si nevzpomenu, znate jeste nejake popularni hry ktery budou vychazet ted nebo v rijnu?

Me to po instalaci taky nekonecne loudilo, tak jsem to utnul, spustil battlenet a spustil z nej bez problemu.

Ale pak vlezes do menu - kopie MW, UI ve hre - kopie MW, gungame - kopie MW, pohyp - totalni kopie MW, pak dojdes na lvl4 kdy se otevrou custom classy a vse je kopie MW, loadouty, perky, tactical ability, upravy zbrane vcetne levelovani kopie MW. Jediny rozdily co jsem zaznamenal, ze nemas ten stupidni kompas a ve vybave mas granat co vybuchuje pri dopadu.