Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem D2 Rescurrected: dojmy, tipy, triky...

Ahoj,
hraje tu nekdo early betu remasteru D2? Ja dneska paril hodku za carodejku (ted jsem lvl 12) a je to celkem fajn. Vypada to cool a na hratelnosti to neztratilo nic. Urcite budu hrat final az vyjde. D2 je moje nej hra, tak jsem se tesil na remaster, jako male decko...:-)

BTW: Nemate uz nekdo carodejku na lvl 18 s teleportem? Moc by me zajimalo, jak se to ovlada gamepadem, pac jedu XBOX verzi...:-)

Ale programovali to ted, ani predtim nebyli ti poskoci tak blbi. Tady se zasekava naprosto o kazdou prkotinu, navygovat uzkymi prostory taky nedokaze a bojuje nahodne a casto z boje utece o kus dal a pak se zas vraci bojovat atd. Nastesti jsem vzal sorcku jako prvni postavu a pri teleportu se teleportuje i ten blbecek.

Pavouci ve tretim aktu mi taky prijdou ze maji nejakou rozbitou AI, vetsinou jsou naprosto apaticky a jen sedej a cumej do zdi. Ale tezko rict jestli byli tak neskodni i v originale.

Co se inteligence poskoka tyce, mozna za to muze desync, protoze obcas je schopnej utocit na velkou vzdalenost, nebo dostat poison ikdyz je 20 metru od "prdu" ze zombie.

Můj názor na všelijaké poskoky ve všech hrách je vyloženě negativní.

..jediná výjimka Skyrim, tak mi lesbická manželka nevadí, stejně ji ale raději nechávám doma ]:)

Snad akorát kočka v Torchlicht 1+2 a někteří "spolupracovníci" ve Far Cry 5 + New Dawn… ti nepřekáží, neotravijí, jsou užiteční (jako "nosiči" či "plniči nějakých funkcí" ve FC). Vrcholem stupidity považuji ty dva pitomce z první Mafie v misi s alkoholem v garážích; většinu času (a opakovaných pokusů) jsem trávil tím, že jsem se pokoušel je zablokovat, aby za mnou nelezli a nenechali se odfláknout (=game over).

V prvním ani druhém Diablu jsem poskoky nepoužíval. Novější verze neznám.

Takze gg. Jakoze Blizzard toptier company. Sorcka na zacatku Hellu, polovina veci chybi takze budu muset jit neco nafarmit do NM a nafarmeny veci v <>.

"Hey everyone,

Unfortunately, character progression (levels and/or items) lost following a rollback cannot be restored. We know that it’s always very frustrating, and our developers are working on on the root cause to make sure that this doesn’t happen again in the future.

For the Horadric Cube, it can be obtained again in the Halls of the Dead in Act II by killing a monster called Bloodwitch the Wild."