Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání ve WoW shadowlands

Dobry den, prosím o radu. Vyměnil jsem notebook s nvidia 820m, 4GB RAM a celeronem za novější ntb s pentiem, mx110 a také 4GB RAM. Mám problém, ze občas se hra zasekne, třeba na 5 vteřin. Většinou to děla třeba po minutě až třech. Nechapu, co muže byt za problém ? Samozřejmě, málo ram, jenže na starém notebooku to běželo v pořádku, jen s horším fps. Napadá někoho něco ? Mnohokrát děkuji za každou odpověď

RAM není tak úplně podstatná, ale grafika a ta tvá současná je velice slabá, buď rád, že si na tom vůbec něco zahraješ.

https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-MX110-GPU-Benchmarks-and-Specs.258058.0.html

Minimální požadavky WoW Shadowlands:

OS: Win 7 64.
Processor: Intel Core i5-3450 3.1GHz / AMD FX-8300.
Graphics: AMD Radeon RX 560 2GB or NVIDIA GeForce GTX 760.
VRAM: 2GB.
System Memory: 4 GB RAM.
Storage: 100 GB Hard drive space.
DirectX 11 Compatible Graphics Card.

Jedná se o desktopové grafické karty, které výkonem vysoce převyšují výkon tvé notebookové grafiky. Nesplňuješ ani minimální požadavky. Takže tvůj problém bude pravděpodobně způsobovat přehřívání a možná následné podtaktování. A to nevím jaký máš přesně procesor, ten na tom podle mě bude podobně.