Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem The Sims 4 HW požadavky

Dravím, odešel mi noťas a mám objednanej ňákou novinku. Chtěl bych se zeptat, jestli mi na něm pujde hrát The Sims 4. Zkoumal sem požadavky, ale nevyznám se v tom. Takže zde jsou parametry toho novýho noťasu:
Procesor Intel Celeron N4120 s frekvencí 1.1 GHz, nebo až 2.6 GHz v režimu TurboBoost. Procesor je podpořen operační pamětí 4 GB DDR4. Grafická karta Intel UHD Graphics.
Případně víc info o nb je zde: https://www.czc.cz/umax-visionbook-15wr-plus-seda/307768/produkt

Pôjde na stredných detailoch.
Mal som ich na noťasi s AMD A4 a 6GB RAM, grafika AMD Radeon 6650 a plynulo šli na middle details.
Ale po pravde - to čo si Sinister "vybral" - to je fakt len na nejakú malú kancelársku prácu, prípadne nejaké to videjko. Na hry to fakt nie je určené.

Tak děkuju všem :)
Mimochodem ten noťas sem nevybral přímo já :D Já to hrál právě na 9 let starym noťasu jenomže už se mi nechce zapnout, prostě se sám od sebe vypíná. Takže ten novej byl vybrán ještě před tím a je fakt že neměl bejt ani tak na hraní her :D Proto sem se zeptal než dorazí.
Každopádně děkuju všem ;)