Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se jmenuje jedna fantasy hra?

Dobrý den,

Kdysi dávno jsem hrál jednu fantasy hru. Chodil jsem tam po skupince ve čtyřech. A vždy, když jsem se dostali na specifickou oblast, tak oba východy "zarostly" a začala se tam objevovat monstra, které bylo nutno pozabíjet. Kdybych viděl lets play, určitě bych to poznal, ale název hry nevím ani přibližně.

Nevíte, prosím Vás, co je to za hru?

Děkuji

PS. Pravděpodobně jsem to měl z nějaké DVD u časopisu, které už dávno nevlastním, takže to bude minimálně 10 let staré.

Aha. Sorry, to jsem neuvedl. Pochopitelně 3D a pohled z první osoby. Jestli se to ovládalo nejen klávesnicí, ale i myší, netuším, ale pravděpodobně jsem používal i myš. A ještě si pamatuji, že šlo vidět, že jsem v jedné ruce držel "hůlku", která je na konci zatočená a tou jsem sesílal kouzla.