Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V v menu chybí možnost Online

Zdravím, prosím zmizelo mi v PC steam verzi GTA V v hlavním menu po zapnutí možnost hned přejít do online, je tam jen single-settings-quit a musím jít do online přes single a alt. Prosím jak tuto záložku vrátit. Chtěla jsem otestovat nový loading time co po po řadě let prý opravili, ale když jdu přes single tak je to trochu o ničem "urychlení". A je to otravné, jak to spravit? Děkuji

Děkuji, když ve steam knihovně kliknu pravým na hru a hrát, tak mi tato možnost vyskočila. Ze spouštěcí ikony na ploše se ale zapne pouze to zmiňované SP menu. Měla by být tedy možnost si vytvořit spouštěcí ikonu sp i mp, jak tomu u takovýchto her vždy bývalo. Případně, aby se i z ikony dotázalo co chci spustit, nevím proč se chová jinak, i po přemazání a novém vytvoření. Ve steam složce rozdělené launchery nevidím.

Chtěla jsem otestovat nový loading time co po po řadě let prý opravili

Nic moc loading pořád dlouhej, jsem se připojil až na potřetí a to mám dobrý podmínky pro hru 1Gb/s optika a hra je na NVMe PCI-E 4x.

1. připojení do první session klasicky vyhodilo Joining Session Error
2. druhá session byla asi nějak hacknutá, protože strašně problikávala obrazovka (epileptika by to asi zabilo) jak kdyby se buglo počasí, což mi potvrdil i kámoš
3. třetí už byla OK session

https://nee.lv/2021/02/28/How-I-cut-GTA-Online-loading-times-by-70/ tam použil Proces Explorer a hrabal se v souborech hry, dost se divím, že nedostal ban, protože já za Proces Explorer dostal jak jsem na podobném HW měl problém s výkonem, tak jsem si detailně nechal zobrazit využití paměti přes ten program, druhý den ban na měsíc a reset účtu, progres nějak 1000 hodin, ale to už je dlouho :-D

Aha, tak to byl https://processhacker.sourceforge.io (na 99% ban za to, stačí si detailně zobrazit využití paměti), což je hodně podobné tomu Proces Explorer, ale asi víc 3rd party program. Co nechápu jak zjišťoval, ten problém s načítáním při onlinu, dost se hrabal v souborech a všechno mu prošlo skrz "anti-cheat" bez problému a pak mu dal ještě R* odměnu :-D. Asi už ta hra žádný anti-cheat nepoužívá, protože stejně v každé session je minimálně 1 cheater i kámoš si nainstaloval nějaký módy a dropuje tam peníze v online a ban nedostal... no štěstí, že už to nehraju.