Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V v menu chybí možnost Online

Zdravím, prosím zmizelo mi v PC steam verzi GTA V v hlavním menu po zapnutí možnost hned přejít do online, je tam jen single-settings-quit a musím jít do online přes single a alt. Prosím jak tuto záložku vrátit. Chtěla jsem otestovat nový loading time co po po řadě let prý opravili, ale když jdu přes single tak je to trochu o ničem "urychlení". A je to otravné, jak to spravit? Děkuji

Děkuji, když ve steam knihovně kliknu pravým na hru a hrát, tak mi tato možnost vyskočila. Ze spouštěcí ikony na ploše se ale zapne pouze to zmiňované SP menu. Měla by být tedy možnost si vytvořit spouštěcí ikonu sp i mp, jak tomu u takovýchto her vždy bývalo. Případně, aby se i z ikony dotázalo co chci spustit, nevím proč se chová jinak, i po přemazání a novém vytvoření. Ve steam složce rozdělené launchery nevidím.