Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jebalo zase Valve do klienta

Zdar,

dotaz: Dneska jsem nainstaloval nejnovejsi aktualizaci Steamu, restartoval a chtelo to po me prihlasit. Trochu divny, ale uz se to stalo kdysi, ale po nacteni Steamu jsem se nestacil divit, komplet veskere nastaveni pryc. Takze jsem si s tim hral hodinu, abych to znovu prenastavil.
Zajima me, jestli vas to potkalo taky, Valve nejak do Steamu vrtalo nebo se to stalo jen u me mozna z nejakeho spatne zapsaneho konfiguraku pri ukoncovani aplikace.

Asi by to chtelo konfiguraci zalohovat, kdyby nekdo vedel z pameti jakou cestu ma konfiguracni soubor, tak predem dik. Jinak si to pres Google najdu sam.

Veskera, prehravani zvuku jako upozorneni, velikost prvku, omezeni vyuziti site a predevsim nekolik slozek knihovny na ruznych discich. Proste jako kdybych k tomu prisel poprve.

Pravdepodobne se teda musel pri minulem vypnuti nekorektne ukoncit a poskodit si konfiguracni soubor, kdyz vam to neudelalo.