Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ubisoft NE-Connect

Tak jsem si chtel zahrat For Honor.

Spustim novou aplikaci Ubisoft Connect, ktera je uplne na vlas stejna jako drivejsi UPlay akorat trochu nefunkcni.

Kliknul jsem na For Honor a objevilo se "aktualizovat".

No, tak jsem na to kliknul a cekam az se to doaktualizuje, abych mohl hrat.

99%, objevilo se "Hrat" a hned to preskocilo na "Nainstalovat".

Kdyz na to kliknu, tak aplikace problikne a nic se nedeje.

Kdyz jsem dal overit soubory, tak to overilo a napsalo, ze je vse v poradku.

Vysledek je, ze je hra nefunkcni.

Koukal jsem do knihovny do ostatnich nainstalovanych her a u vsech je "Hrat", akorat u datadisku k AC2 je "Aktualizovat". Kdyz na to kliknu, tak se ovsem nic neaktualizuje, ale hra se normalne spusti.

Zase to Ubisoft cely dokurvil, jak je u nej zvykem.

Nejaky tipy na hacky, jak si to spravit po vlastni ose nebo je treba cekat mesic nez to daji do kupy?

Řešení:

Řešení: Nehrát stupidní hry od Ubisoftu.

No ja chtel hrat For Honor, ale bohuzel, cely jsem to musel preinstalovat a nasledne mi to po spusteni hry zase vyhodilo modrou smrt ve Windows, protoze ubisofti anticheat obsahuje chybu nahlasenou Ubisoftu jiz pred skoro celym rokem a Ubisoft se to doted neracil opravit, takze to lidem pada a bez anticheatu se For Honor hrat neda. Proste smejd = Ubisoft. :-/

Tak já zrovná stím anticheatem problém nemám. Stačilo by kldyby lidi nepodváděli a bylo by. Jenomže někdo se vždycky najde. Zrovna for honor mě teda nebavil a vracel jsem hru. Zde mi to příjde pořád dokola taky je to ale online hra no.
Přitom by šlo nějak upravit hru aby anicheat ani mod nešel nainstalovat zřejmě na to ještě nikdo nepřišel a myslím, že je to celkem jednoduché, ale zřejmě mají vývojaři strach, že by to pak nehrálo tolik lidí.

Přitom by šlo nějak upravit hru aby anicheat ani mod nešel nainstalovat

Uz je to vymysleny, staci kdyz hra nepobezi u tebe doma, ale nekde na serveru a jsou cheatari nahrany. :-) Zase to ma pro multiplayer jiny negativa jako vyssi input lag. Nehlede na to, ze zrovna tyhle globalni firmy jako Ubisoft nebo EA by vubec nemeli nic proti hracum proste pronajimat veskere vybaveni ke hrani u nich za pravidelny patricne vysoky mesicni poplatek a to nejen u multiplayeru, ale i u singlu. Coz je neco, co snad vetsina z nas rozhodne nechce.

Problem Ubisoftu vsak neni v anticheatu, ale v tom, ze maji programovy kod tak zplacany a zpraseny, ze jim to dela chyby, ktere pak nejsou schopni opravit.

Stačilo by i to, kdyby se někdo pokusl nahrát nebo dát soubor do hry a hra by se nespustila a dostal by banana.
Nejlepší je když má někdo brokovnici a přes celou mapu tě sundá, takovou brokovnici bych chtěl taky.
A to není jenom EA a ubisoft, to máš skoro všude. Pamatuji kdy u the division se někdo teleportoval nebo mohl střílet přes budovy.

Stačilo by i to, kdyby se někdo pokusl nahrát nebo dát soubor do hry a hra by se nespustila a dostal by banana.

Neni to presne to, co anticheaty delaji? ;-)

Jenze to je prave o tom to dokazat odhalit a nemusi se jednat od nejake diskove soubory, muze to proste nahrat do pameti a tam cekat na spusteni hry.

Jedina moznost, jak stoprocentne mit hru bez cheateru je, mit ji mimo dosah uzivatele, teda nekde na serveru a uzivateli se jen streamuje do jeho zobrazovaciho zarizeni.

Ne není, protože to ani nefunguje na 100%. Prostě dáš soubor do hry tak táhni a nehraj. Hra by se nespustila a může jsi dělat co chce.
Tak ta tvoje poslední možnost taky, ale proč to tak nedělaj? Asi je jim to jedno a nebo mají strach, že by to pak hodně hrácu nehrálo bez modu/ cheatu jinak nevím.
Takhle ani nevíš kdo to má a kdo má opravdu skill.
A ještě taky dost to někdy zatěžuje cpu ten anticheat od nějakých výrobců, nevím jestli to byl i ubisoft než to opravil.

Tak ta tvoje poslední možnost taky, ale proč to tak nedělaj?

Mas sluzby jako Google Stadia nebo NVidia GeForce NOW, jenze zase problem s input lagem.

Edit: jasny anticheat programy jsou podobne zlo jako ochrany pred crackovanim her, oboji casto dost zatezuje PC. Na druhou stranu, dokud budou podvodnici, tak je to tezke to tam nedat. :-/

Dneska Ubi vypeklo i mě.

Chystám se na češtinu do jedné jejich hry, tak jsem ji několikrát spouštěl a vypínal (mám ji na Steamu, Uplay je svázán) a najednou jsem dostal od Ubi ban na 10 minut, protože se prý někdo pokouší opakovaně přihlašovat (ten jejich connect byl přitom celou dobu spuštěný). Opakovaně jsem to zkoušel, i přihlásit se na www, ani ťuk.

Abych se zklidnil, šel jsem obhlédnout latifundie (budeme dnes sadit česnek), pak už to šlo.

Otázkou je, jak dobře funguje "spojení" na jejich servery. Občas při spuštění klienta se mi stává, že "aktualizace se nepodařila, zkuste to opakovat nebo pokračujte", tomu bylo i dnes před tím banem. Přitom moje internetové připojení je OK.

Tak takový problém nemám. I když se zkusím připojit 5 krát nic ani ban. Ale pro mě je taky lepší steam, bohužel tam nejsou všechny hry. Ono taky kdyby steam nechtěl 15-25% co jsem četl, třeba by bylo více her.
Pokud někdo chce 15-25% co kus tak je to celkem dost.

Podle mě nějak vypadávalo spojení se servery Ubi, protože klienta jsem nevypínal.

Jasně že by bylo nejlepší mít jen jednoho klienta. Nebo ještě lépe, žádného klienta. Ten by mohl sloužit jen jako obchod, případně jako sociální platforma. Malé tajemství: skoro žádné hry (mimo ty, které vyžadují dalšího klienta) z Epic GS při hraní spuštěného klienta nepotřebují, ani na pozadí - to je moje zkušenost.

Jj, treba dalsi vec:

Spustim Steam na jednom PC, spustim ho na druhym PC na stejnym uctu, no problemo, predpokladam, ze hry ale dvakrat spoustet nemuzu. Origin to ma myslim stejne.

U UPlay alias Ubisoft Connect spustim aplikaci na jednom PC, spustim ji na druhem PC a v tu chvili me to z prvniho PC vykopne a odhlasi. Ok, ovsem kdyz se chci zase prihlasit, tak musim zadat znovu uzivatelske jmeno i heslo a protoze tam mam dvoufazove overovani, tak i overovaci kod. Je uplne jedno, ze jsem predtim dal, ze si ma aplikace tenhle PC zapamatovat a uz overovaci kod nepozadovat. Podle Ubisoftu ma mit kazdy hrac pouze jedno PC a tudiz si Ubisoft Connect pamatuje prave to jedine PC, vic ani ranu.