Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ubisoft NE-Connect

Tak jsem si chtel zahrat For Honor.

Spustim novou aplikaci Ubisoft Connect, ktera je uplne na vlas stejna jako drivejsi UPlay akorat trochu nefunkcni.

Kliknul jsem na For Honor a objevilo se "aktualizovat".

No, tak jsem na to kliknul a cekam az se to doaktualizuje, abych mohl hrat.

99%, objevilo se "Hrat" a hned to preskocilo na "Nainstalovat".

Kdyz na to kliknu, tak aplikace problikne a nic se nedeje.

Kdyz jsem dal overit soubory, tak to overilo a napsalo, ze je vse v poradku.

Vysledek je, ze je hra nefunkcni.

Koukal jsem do knihovny do ostatnich nainstalovanych her a u vsech je "Hrat", akorat u datadisku k AC2 je "Aktualizovat". Kdyz na to kliknu, tak se ovsem nic neaktualizuje, ale hra se normalne spusti.

Zase to Ubisoft cely dokurvil, jak je u nej zvykem.

Nejaky tipy na hacky, jak si to spravit po vlastni ose nebo je treba cekat mesic nez to daji do kupy?

Řešení:

Řešení: Nehrát stupidní hry od Ubisoftu.

Dneska Ubi vypeklo i mě.

Chystám se na češtinu do jedné jejich hry, tak jsem ji několikrát spouštěl a vypínal (mám ji na Steamu, Uplay je svázán) a najednou jsem dostal od Ubi ban na 10 minut, protože se prý někdo pokouší opakovaně přihlašovat (ten jejich connect byl přitom celou dobu spuštěný). Opakovaně jsem to zkoušel, i přihlásit se na www, ani ťuk.

Abych se zklidnil, šel jsem obhlédnout latifundie (budeme dnes sadit česnek), pak už to šlo.

Otázkou je, jak dobře funguje "spojení" na jejich servery. Občas při spuštění klienta se mi stává, že "aktualizace se nepodařila, zkuste to opakovat nebo pokračujte", tomu bylo i dnes před tím banem. Přitom moje internetové připojení je OK.

Tak takový problém nemám. I když se zkusím připojit 5 krát nic ani ban. Ale pro mě je taky lepší steam, bohužel tam nejsou všechny hry. Ono taky kdyby steam nechtěl 15-25% co jsem četl, třeba by bylo více her.
Pokud někdo chce 15-25% co kus tak je to celkem dost.

Podle mě nějak vypadávalo spojení se servery Ubi, protože klienta jsem nevypínal.

Jasně že by bylo nejlepší mít jen jednoho klienta. Nebo ještě lépe, žádného klienta. Ten by mohl sloužit jen jako obchod, případně jako sociální platforma. Malé tajemství: skoro žádné hry (mimo ty, které vyžadují dalšího klienta) z Epic GS při hraní spuštěného klienta nepotřebují, ani na pozadí - to je moje zkušenost.