Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam

Na steamu mám omezený uživatelský účet, protože jsem ještě do steamu nedal těch 5$. Tak bych se chtěl zeptat, když bych to teď do steamu dal. Načetli by se mi levly, které bych měl normálně mít, kdybych to dřív zaplatil nebo jsem o všechny ty expy a levly vlastně přišel ? Budu rád za odpověď.

A co máš na mysli z těch expů udělal jsi nějaké ty základní úkoly nebo sbíráš kartičky?
hraješ jen free to play hry jinak mi není jasný proč řešíš steam level a nemáš ho ještě aktivovanej? jinak levely dostáváš z toho že uděláš menší úkoly jako že se přidáš do groupy že natočíš video a zvěřejníš atd. prostě tyhle úkoly - https://ctrlv.cz/h24x
jenže tohle všechno můžeš udělat až při té aktivaci 5 dolaru ne? nemůžeš si přidávat přátele....atd. omezenej přístup prostě, už si to moc nepamatuji jinak ještě levely zvyšuješ sbíráním kartiček z her a co vím tak jsou jen ze zakoupených titulu