Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mafia Definitive edition

Ahoj, jak vam bezi Mafie?

Ja mam problem s vykonem, resp, hra bezi plynule ale jsou viditelne zaseky zejmena pri jizde autem, fps klesne jen asi o 3 snimky, coz by nemel byt hlavni problem. Co jsem videl na videich tak to lidem dela take.
Hw mam dostatecnej, monitor s g-sync, jakekoliv snizeni detailu, rozliseni, zmena na windowed mode apod. bez efektu. Ovladace aktualni. V-sync on/off bez rozdilu, lock monitoru ze 144 hz na 60hz take nepomohlo. Vypnout v nastaveni .exe optimalizace pro fullscreen take ne.

Kamarad na optimalizaci nadava taky, ostatni dva rikaji jak jim to jede jak vino.

Jak jste na tom vy?

Řešení:

Kdyz to dam bez v-sync, tak to drzi stabilne 65 fps, pri tech zasecich neni ani videt pokles, napr. pouze na 62. V nekterych lokacich mivam i 90. Proste se to poškubává, je to vidět třeba při zatáčení. Už mě nenapadá co s tím, vidim to i ve videich a u streameru ikdyz mi to nepripada tak hrozny.. asi mam moc citlive oci..

Jinak hraju 2560x1440, zmena na fullHD bez rozdilu, mimalni vs maximalni detaily opet bez rozdilu..
Jine a narocnejsi hry bez problemu. I ten rozbitej kingdomcome jede lip :-/