Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Project Cars 2 zvuk+pád hry

Přeinstaloval jsem W10 a nainstaloval jsem PC2 (Steam) a nejde mi zvuk v menu a ve hře, ale pouze jen v intru. Když kliknu z hry pro návrat do menu, hra se kousne.V nastavení je zvuk všude na 100% Mám aktualizované Windows, ovladače také. Na Steamu mám ječtě 5 her a žádný takový problém tam nemám.Děkuji za pomoc. Před reinstalem W10 hra jela normálně. Děkuji za pomoc.

Tak jsem si myslel, že mám vyřešeno. Nešla mi totiž spustit ani hra Wreckfest a WRC8 (přes Epic Games). Hry jsem zkusil postupně nainstalovat na systémový disk (kde je i Steam) a tady vše jede. Myslel jsem si, že to může být problém s disky (2xklasický HDD), protože už přesluhují (5 a 10let). Zakoupil jsem tedy rovnou SSD Samsung 1TB a hry nainstaloval, ale problém je stejný. Když jsem zkusil samotný Steam nainstalovat sem, tak nelze, vyhodí chybu, že sem nelze a něco ve smyslu "pouze na W7 a starší".Nějaká rada?Díky.

To SSD je SATA? Vymenil jsi i kabely?

Co mas za zdroj v pocitaci? Pokud sezenes nahradni zdroj, zkus ho vymenit. Nerikam, ze je to tim, ale je to pokus, ktery se da pomerne snadno udelat.

Mrkni do prohlizece udalosti v nastrojich pro spravu, jestli tam v zalozkach Aplikace nebo System neni nic k tem padum napsane.