Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 1 D.E. - našli jste nějaké bugy?

Nebo něco co se vám tam nelíbilo? Mě třeba nasral ten začátek, stačilo to nakouřit do toho staveniště a klidně i obrátit celé auto, stejně by se spustil script a Tommy jede dál. Každopádně sem si tu hru chtěl koupit hlavně kvůli tomu abych zlepšil své dovednosti v jazyce, protože si pamatuju všechny dialekty takže si to můžu pěkně překládat a klidně u toho poslouchat cizý dabing, (scénky jdou pauzovat já češtinu znova poslouchat nechcu :-) takže si zahraju příběh nejen jednou :-)

Jízdní model je dobrý a líbivý a lze přenastavit na arkádový, optimalizace a grafika je podle mě dobrá, vypadá to pěkně, za to Watch Dogs 2 má oproti tomuhle podle mě horší grafiku i optimalizaci takže hraju na notasu na max s gtx 1660 na avg 45fps, ale zatím sem jen na začátku hry, ale vypadá to na první pohled povedeně, ale opravdu jsem teprve na začátku.

Mafia dostala svoj prvý update/patch day 1 a pridali tam taxi driving, závody z hocijakým autom či motorkou niečo ako mario kart beriete olej či strieľate z auta aby ich to spomalilo. Ďalej vypnutie gps hud a dalšie veci, noir mode (black and white filter) možno je šanca že tam pridajú ešte vstup do vlaku a električky (to neviem či funguje neskúšal som) a dlc by tiež nebolo zle :-)

Bug - utek z veznice, tam jsem se zasekl. Nejvic kdyz jsem nad hrou vyzral tim (hral jsem tu misi poprve podotykam) ze jsem si pripravil karu pekne k plotu (ne na misto kam hra chtela abych ji pristavil), probehl kanalama, prelezl plot a vklidu odjel. Tim padem se mi neobjeviy naskriptovane zaterasy apod., vklidu dojel na venkov (obcas se vyhl policii) ale hledanost ani po pul hodine nezmizela.. takze jsem jel zpatky k vezeni a tam me instantne zabili. Po restartu mise uz dobry, cilem je se nechat honit ale clovek jim ujede za minutu - takze nuda.

AI je kapitola sama pro sebe, hroznej cover shooter, navic presne vedi kde jsem aniz by me zahledli. Molotovy - radeji bez komentare. Jak rika Vavra - hratelnost (gunplay) dohanej mnozstvim nepratel.

Lokace - no udelali z toho hroznej koridor bez moznosti volby jako bylo v originale. Ale tenhle koridor je tak spatnej, ze se to v zadne jine hre snad nikomu jeste nepovedlo. (zejmena pak mise ve skladech/vagonech)

Grafika - super, auta nadherny, atmosfera hutna

Pribeh - jednicka udala nejlepsi moznej zaklad, nektere nove rozsireni pecka, zbytek - americke klišé.

Dabing - naprosto parádní

Cutsceny - libive

Sberatelske predmety - casopisy, krabicky uplne o nicem, prislo mi, ze jsou na stejne brdo a fakt me nebavilo je pak uz vubec sbirat. Zlaty PLAYBOY v Mafii 2. To podtrhovalo hezky atmosferu