Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak a kde koupit Minecraft ?

Dobrý den snad již od vydání MC jsem ho chtěl hrát ale až teď jsem si na to pořídil PC který ho zvládne utáhnout ... Jenže vlastně já vůbec nevím kde se MC kupuje a jak ? A existuje nějaká verze která nepotřebuje Javu ? Nechce se mi stahovat zas spoustu programu do PC jen kvůli jedné hře... Mám Windows 7 64bit... Děkuji

Prosím tě tak jsem se dnes dokopal k tomu si koupit MC a na té stránce co jsi poslal se nemůžu nikam dostat. Kliknu na get minecraft a píše we are sorry že stránka neexistuje? Dělalo mi to už ten den co jsi mi to poslal právě.Myslel jsem že je to chvilkový výpadek a pořád to nejde. Nevím co s tím.