Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 2xGTA V

Zdravim.
Máme doma dva kompy a na oboch je nainštalovaná GTA V a zriadený online mód. Ako sa mi podarí sa s tými dvoma postavami stretnúť vo virtualnom Los Santos? Proste aby mohli synovia spolu vykradnúť banku, alebo si iba zahrať tenis?
A ešte jedna otázka starší syn chce mody do hry, ale niekde som čítal, že potom mu zablokujú online. Dá sa to nejako ošuliť? Prípadne ak si nainštaluje dve GTA V a v jednom bude chodiť na online a v druhom bude hrať klasickú hru a dávať si tam tie módy.

Ohľadom módov: adresár ..\Steam\SteamApps\common\Grand Theft Auto V\ skopírovať napr. ako ..\Steam\SteamApps\common\Grand Theft Auto V nemodovany\
Do pôvodného adresára nainštalovať módy a HRAŤ LEN PRÍBEH!!! (nie online). Ak bude chcieť hrať online: premenovať pôvodný adresár napr. ako "Grand Theft Auto V modovany" a "nemodovaný" adresár ako "\Grand Theft Auto V\".
Ak bude chcieť pokračovať v príbehu s módmi - znovu oba adresáre premenovať. Hra sa bude spúšťať vždy z adresára s názvom "\Grand Theft Auto V\".
Ohľadom spoločného hrania: napr.: https://www.sportskeeda.com/esports/gta-5-how-to-play-gta-5-online-with-your-friends