Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Watch Dogs 2 zadarmo

V nedeľu 12. júla o 20:30 bude Ubisoft konať prezentáciu Ubisoft forward. V čase konania prezentácie bude možné získať bezplatnú kópiu WD2.

Zdroj: https://www.ubisoft.com/en-us/forward
Citujem: On the day of the conference, don't forget to login with your Ubisoft account to claim a free copy of Watch Dogs 2, plus the chance to earn additional in-game rewards.

Info aj inde napr.: https://zive.aktuality.sk/clanok/147628/ubisoft-bude-rozdavat-watch-dogs-2-zadarmo-pod-jednou-podmienkou/

Na Ubisoft forums je oficiálne vyjadrenie od Ubisoftu:
Welcome to the forums! Did you get the Registration Confirmed message after claiming the rewards form the registration link? If so, your account is eligible and the rewards are on their way. Please be patient, as they are going out in waves.
Sú tam takí, ktorí čakajú už 3 dni. Podľa čoho Ubisoft vyberá poradovník netuší nikto.

Protože mají pořád jeden a ten samý recept na hru a ten vyvařují co to jde a je jedno jestli se jedna o AC, Far Cry nebo Watch Dogs. Ty hry jsou založeny na hlavních a "vedlejších" misích které zas tak vedlejší nejsou jelikož drtivou většinu z nich musíš dělat abys dosáhl určitého levelu, vylepšení atd které ti umožní zvládnout hlavní úkol. A když vezmu v potaz, že vedlejší úkoly jsou v těchto hrách neskutečně nudné a ničím zajímavé tak mi vychází hra která mě jen okrade o čas.

Spusta lidí nadává, že taková Mafia 2 měla mít vedlejší mise, ale ve výsledku je to hra která má luxusní příběh, všechny mise něčím speciální tak nic takového ji nechybí.
Pak třeba Zaklínač 3. V něm je taky spousta vedlejších úkolů, ale ty člověk nemusí plnit aby se dostával dál v příběhu a navíc vedlejší úkoly jsou často lepší než ty hlavní což je co říct.

AC nemám rád, protože na klávesnici se ovládá (slušně řečeno) všelijak. Pajdulák si chvílemi dělá, co chce. A nějak se mi nelíbí to svázání se současností. AC her mám spousty, většinou zadarmo. Akorát Paříž a Londýn se mi pozdává, kvůli zpracování měst. Děj - ani náhodou.

FC naopak rád mám, bžilióny vedlejších misí mi nevadí. Že si jsou podpbné, no a co? Copak je to jiné v Elder Scrolls hrách? V extrémní jízdě v Mafii 1? Ono, ruku na srdce, i mise v té hlavní herní linii také nejsou zas tak stráášně odlišné. Někoho zabij, někam dojeď, něco/někoho najdi/dovez, před něčím uteč. Z FC se mi nejvíce líbila jednička (než se tam objevili neviditelní "cosi" + ta nesmyslná poslední mise Volcano) a pětka + datadisk, kompletně dohráno. Mám i ostatní díly, celkem daleko jsem ve dvojce, ve FC 3/4 na začátku, mám kompletně odehrán Blood Dragon, momentálně hraju Primal. Šestku bych určitě bral, akorát se obávám absence češtiny - ale snad se případně vyrobí fanouškovská.

WD - jedničku mám skoro odehranou (vedlejší úkoly prakticky komplet, mise zatím všechny ne). Mám i tu dvojku, ale k té jsem se moc nedostal, po instalaci jsem to hrál pár desítek minut, jen pro získání pohledu na hru. V jedničce je celkem solidní poježdění, po kterém jinde volal RedMax. Akorát motorky na klávesnici se opravdu nepovedly..

Jinak, od Ubisoftu jsou i Trackmanie, tam všude převažují plusy. T2 mám komplet (všechny 4 hry), kromě toho Turbo, teď vydali novou Trackmanii, ale na jejich režim výpalného zvysoka kálím, zkusil jsem akorát tu free verzi.

Osobně mám Ubisoft rád. Nad tím jejich klientem ale radostí nehýkám - ale co se dá dělat.

Těším se na řev, až FC pozitivní publikum zjistí, že FC6 vyjde jen na Uplay a EPIC.

On ale pise o necem jinem, vsechny ty hry od Ubisoftu jsou si podobne. AC, FC, TC, WD, ne jednotlive serie, ale vsechny ty hry maji neustale stejne herni techniky. Lezes na strazni stanoviste v FC? Polezes na veze v AC. Atd. Atd. Stromy dovednosti, vhozeni do hry s tim, at si hrac prijde na to co ma delat, porad je to dokola stejne. Proto mi take zpocatku prislo tezke zacinat hry od Ubisoftu, protoze jsem proste nevedel jak. Tady se mi smali, ale je to jen proto, ze tady uz to hraci znali z jinych ubisoftich her, zatimco ja s nima zacinal.

Ve hrach od Ubisoftu je zoufale malo originalnich napadu, vsechno to je jak pres kopirak, akorat jine textury a novy pribeh.

Elder Scrolls hry jsem nehral, to neporovnam.

Srovnavat doplnkovy mod z Mafia 1 s celyma seriema her, to snad nemyslis vazne. Mafia 1 ma naopak dobry pribeh a v Mafii 2 je zase jiny pribeh (ac se mi az tak nelibil) s jinyma hernima technikama.

Jasne, Microsoft je tvurce nejvetsich RPG her na svete podobne jako Ubisoft stvoril Trackmanii, proste jen studio Nadeo koupil.

Tu Mafii (jízda) jsem uváděl jen proto, že ty jednotlivé úkoly jsou vlastně také na jedno kopyto. Jako vedlejší úkoly v řadě UBI (i jiných) her. Ne že bych srovnával příběhy či tak.
Na jakýchkoliv vedlejších úkolech toho moc vymyslet nejde. Někoho to nebaví, osvobozovat nějaké sídlo podesáté, byť v jiném prostředí, někoho to baví.

Zahraj si konecne toho Zaklinace 3, aspon uvidis, jak se daji udelat repetetivni vedlejsi ukoly tak, ze te bavi je hrat. ;-)

Problem u ubisoftich her je, ze ty vedlejsi ukoly plnit musis, protoze jinak nemas dost zkusenostnich bodu ci penez na dokonceni pribehovych misi. Zacal jsem to v AC resit tak, ze si poridim na zacatku hry trainer a pres nej si jednorazove nafigluju dovednostni body a prachy, tudiz me potom ta hra tolik neomezuje a nemusim nektery repetetivni vedlejsi ukoly plnit.

zrovna vcera sem vyuzil slev z Uplaye a koupil Fc1,fc2,the crew 2, new dawn (ten sem uz dohral cracklej ,ale do sbirky far cry chyby) a fc6 s kodem ubiforward -20% nechal sem tam 83 euro hlavne kvuli tomu fc6. Ac sem dohral brotherhood a trojku, pochybuju ze me zaujme dalsi kopirka, neprijde mi ze ubisoft dela spatne hry, far cry me vzdy bavil, krome totalne na*** serie assasin

Tak uz mam 5h nahrano, a musim rict ze se mi WD libi hlavně graficky, zahraju si i tu údajně zmařenou jedničku až bude čas, u gta 5 sem takový pocit neměl, tam jsem jen zkusil první misi a už mě to nebavilo. Ale mapka je nějaká malá no co se dá dělat.

Ve Wildlands mam odehranejch 100 hodin. Bral jsem to v akci na steamu kdyz to melo hodnoceni "smisene" a dost me to proto prekvapilo, ze to byla cekem dobra hra. Takze jsem chtel brat Breakpoint uz kdyz vysel, ale kdyz jsem cetl/videl v jakem to bylo stavu, tak jsem na to kaslal. Ja jen ze jsem to videl ted v akci a jeste u toho maj i patch co pridava partaky, kteri tam doted nebyli. Ale uz jsem to nainstaloval, je free weekend tak uvidim, treba to zadarmo dohraju.