Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam, letní slevy 2020

Mělo by to začít za pár hodin, dnes v 19:00.

Osobně nemám žádné velké očekávání. Věcí ve wishlistu sice plno (většinou logické indie), ale moc nadějí si nedělám (buď to jsou nevydané/novější věci nebo věci, které nikdy nějakou slušnou slevu neměly).

Co vy?

Prohlednuto, tak jeste by pripadalo v uvahu tohle.

Sniper Elite 4 - 12E

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition - 16E

No, jedno z toho. Vsechno kupovat najednou nebudu.

Toho Snipera jsem chtel uz minule, ale pak jsem dal prednost necemu jinymu.

Skyrim jsem nehral, bych na nejake takove RPG docela mel chut. Ikdyz mne Oblivion nebavil kdysi a zabalil jsem to. Dneska bych to treba i hral, ale pamatuju se, ze me hodne vadila podivna grafika. V tom by mel byt novejsi dil snad vic propracovany. Nevim, jak je to s cestinou, pry na soucasnou verzi nefunguje.

Skyrim špeciál edition=Fail kup to za 10ečok za 16 sa neoplatí šak original verzia vyzerá krajšie

Tu starú verziu schovali aby ľudia kupovali tu špeciál edíciu

Ja som kupoval asi rok 2 dozadu kľúčik za skoro 10euro+DLC :-) normálnu verziu.

Jeden týpek písal na tú hru recenziu a hodil tam steam linky na tú normal verziu hry.

Vzal jsem A Plague Tale Innocence, Sniper Elite 4 a Max Payne 1 a 2, cimz jsem presahl 30E a vratili mi 5E, tudiz vlastne to bylo jeste levnejsi. :-)

V podstate mi uz na nekdy priste zbyvaji tyhle hry a uz nebudu mit co kupovat:
Shadow of the Tomb Raider
Dragon Age: Inquisition - myslim, ze snad neni cestina, tak vaham
Assassin's Creed Odyssey - az dohraju predchozi dily
No Man's Sky - nejsem si vubec jisty, jestli bych to vlastne chtel hrat, jeste si zvazim

Skyrim jsem koukal na gameplay a myslim, ze to nakonec vynecham. Ono bude mozna lepsi si zahrat nejake to RPG znovu. (Gothic 3 s komunitnima HD texturama a celeho Zaklinace bych urcite casem chtel hrat podruhe.)

Na NMS koukam kazdou akci a vzdy to maji za 50%. Chtel jsem to brat uz pri vydani protoze to vypadalo super, ale nakonec to byl celkem pruser, jeste ze to patchujou a pridavaji to co tam melo byt uz pri vydani.

A jestli chces RPG, mel jsi brat toho assassina. S puvodnim AC to ma pramalo spolecneho, spis je to FarCry na motivy AC (Origins je na tom obdobne, jen je dost nedodelanej).

Zatím jsem nepořizoval nic. S tím, že celou dobu platí stejné ceny, jsou ty akce zbytečně dlouhé.

Jediné, co jsem stáhl (vybaflo to na mě z fronty doporučení), je SKYE, https://store.steampowered.com/app/1214360/SKYE/
Příjemné a nenáročné polítání, akorát by se hodila možnost ingame přebindování klávesnice.

Možná nakonec pořídím něco z: TetraLogical, LOOP: A Tranquil Puzzle Game, Tiny Bubbles, Filament, Senalux nebo Lightmatter Full Game.

https://store.steampowered.com/app/603800/ReThink/

Za jedno euro (-90%), fanouškům logických her vřele doporučuji. Pokud se vám zalíbí, následuje dalších 6 pokračování, https://store.steampowered.com/developer/yaekogames/#browse

Každá z těchto her klidně zabere desítky hodin. Výborná prevence proti zakrnění toho pod čepicí.

Snažím se autora zlomit k tomu, aby umožnil snadnou lokalizaci těchto her, zatím odolává, jednou ho snad přesvědčím. Není to sice na text náročné, ale tohle bych dělal s radostí.

Já osobně sem presně ten typ člověka, co vůbec neví co si má koupit za hru, a po slevách si vzpomene. Premyslim nad Watchdogs 2, protoze se mi libi to hackovani. Něco kde je otevřenej svět a jsou tam zbraně a auta. Prostě něco akčního, hodně se mi líbíl far cry new dawn, po dohrání sem i odemykal všechny tajné úkryty, znáte něco podobnýho tajtěm hrám co ted nově vyšlo? Ja vubec nemam přehled, ja jediny co sleduju kdy vyjde gta 6, far cry 6, overwatch 2 :-D

Ono na UPlay dostavas body, nevim za co vsechno, ale rekl bych, ze za nakupy a za hrani her pres UPlay. Tyhle body potom muzes vymenit za 20% slevu. Takze obvykle jdu do Ubisoft Clubu, vymenim 100 bodu za kod na 20% slevu, jdu na UbiStore, koupim zlevneny titul, jeste si ho pres kod zlevnim o dalsich 20% a zakoupim.
Ubisoft ma jistotu, ze nakoupim jeho tituly u nej, protoze nikdy neda partnerum moznost prodavat za cenu nizsi nez je aktualni sleva plus 20%. Maj to vymakany.

No moje zkušenost je, že když jsem jednou chtěl něco na Uplay koupit (Trackmania Turbo), přihodil jsem tam 100 bodů za 20% slevu, obchod se neuskutečnil, ale peníze z karty odešly. Měsíc jsem pak čekal, než mi přišly zpět. Těch 100 bodů nenávratně propadlo. Bodů na slevu tam mám dost, ale nákupům se tam vyhýbám, podle mě jinde koupím levněji. I dnes, přesně ten případ z FC5, 15€ mínus 20% je pořád výrazně více než jinde.

Jediná hra, kterou jsem tam kupoval, je New Dawn (DLC FC5)

Ja tam dnes u FC5 vidim cenu 9E, kdyz bych pricetl 20% slevu za body, tak je to 7,2E.

Ja to mam naopak, vetsinu her mam pres UPlay. Ano, pamatuju se, zes tam mel ten problem, stat se muze, ale osobne s UbiStore problem nemam. Asi jako s jedinou veci od Ubi. :-)