Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem EA product key

Ahoj,
syn si koupil hru na PC Sims 4. Samozřejmě tato hra jede přes Origin, kde založil účet s neexistujícím e-mailem a název účtu ani heslo si nepamatuje. Přes tento účet na který se nemůžeme dostat vložil kód hry. Pochopitelně po zadání kódu na jiném účtu vyskočí hláška, že kód je již používán. Je nějaká možnost nápravy?

Jako dostat se k té hře? Jen čistě hypoteticky, pokud by se tím někdo z EA chtěl osobně zabývat. Protože se strany uživatele je úplně všechno špatně.
Na 99,99% bez šance.

Náprava:
Koupit hru znova a příště se chovat zodpovědněji. Toto:

kde založil účet s neexistujícím e-mailem a název účtu ani heslo si nepamatuje

zodpovědné opravdu není.

Má alespoň ponaučení.

Jde vubec zalozit ucet na Originu s neexistujicim emailem? Bych rekl, ze ten email musi overit, coz teda nevim, jak udelal.

Pokud si teda vzpomene, jaky email pouzil, tak ma z pulky vyhrano, zvlast kdyz muze pres znalost toho produkt key pripadne dokazat, ze mu ucet patri.

ale tak by měla jít ta schránka reaktivovat, ale musel by nějak prokázat, že je jeho - heslem, kontrolní otázkou, tel. číslem, prostě údaje jaké zadal při registraci původního e-mailu účtu, úplně jako smazat se asi nedá, to by se někdo pak mohl někdo mohl registrovat pod jeho jménem/nickem...

Tu
https://www.zive.cz/poradna/ea-spatne-zadany-product-key/sc-20-cq-679964/default.aspx?consultanswers=1
sa ti už radilo - prečítaj si.
Tú istú hru s rovnakým kľúčom na iný účet NEZAREGIUSTRUJEŠ.
A keďže syn si nepamätá e-mail (resp. použil "falošný") a ani heslo nevie - tak sú len dve možnosti:
A) Kúpiť si TS4 znova;
B) Použiť crack (ale to je špinavosť) - bez prístupu k EA, žiadne aktuaôlizácie, módy. NIČ.