Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ako priamo kontaktovat Steam ohladom ukradnuteho uctu

Synator sa mi priznal, ze mu prednedavnom ukradli ucet...teda uz dlhsie ako prenedavnom. Nemal asi guarda, pretoze jeho email ani telefon Steam nepozna (asi boli zmenene). Teoreticky tam vidim sancu, zeby nam s tym mohol Steam pomoct, ale nenasiel som moznost priameho kontaktu a jedina sanca ako dostat ucet spta co ponukaju je zadat telefon alebo email...tam vsak dostanem odpoved, ze ziaden taky neeviduju.
Da sa priamo niekde napisat?

To jel 1. časť.
Následne bude musieť dokazovať oprávnenosť, že je vlastníkom ukradnutého účtu (nakoľko "zlodej" účtu istotne zmenil všetko, čo sa daslo zmeniť), t.z. ak kupoval nejakú hru - buď od nich zo Steamu - mal by mať aspoň potvrdenie na e-maili, prípadne aktivačné čísla hier v jeho vlastníctve, alebo doklady o kúpe hry (bloček) - ak to bola krabicovka - v týchto hrách sú kartičky s kódmi (často SN pre inštaláciu a aktivačný pre registráciu na Steame).
A toto na výzvu by mal oskenovať a odoslať.

Kdyz tam zadas asi 5x "spatnej" email, tak ti to umozni hledat i podle jmena uctu a to uz by najit melo.

Primo podporu kontaktovat jde asi jen z aktivniho uctu (zaloz si uplne novy ucet, popr vyuzij svuj) - v klientovi das nahore "napoveda" a "podpora sluzby steam", tam dej treba "muj ucet" a "steam guard" a dole budes mit moznost vyplnit "ticket" a doufat, ze si to tam preposlou k nekomu povolanemu kdyz se to netyka primo daneho "tematu" ze ktereho jsi to vyplnoval. Jen budes asi cekat do utery.