Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rise of the Tomb Raider - dalsi spatna hra

Rise of the Tomb Raider - musim pred touto hrou varovat, bohuzel neuveritelne zabugovane, pada to, prestane reagovat klavesnice, na yotube v gameplayi jsem zase videl, jak mu prestala reagovat mys. Nastesti treti dil nemam koupeny a po tomhle jsem ztratil zajem.

V podstate dneska jdou hry uplne do kopru, jenom nablejskana grafika a zbytek nefunkcni zmetek. Pomalu uz nevim co hrat. Asi zacnu hrat taky znovu ty stare kvalitni hry. :-/

Řešení:

Ono to ve vysledku tak hrozny, jak jsem popisoval, nebylo. Parkrat to spadlo, byly tam problemy s ovladanim, ktere prestavalo obcas reagovat, to jo. Jenze kdyz to porovnam s ovladanim treba Assassins Creeda, ktere neni zabugovane, ale presto se pohybovat nejak normalne ve hre, je skoro nemozne, tak si clovek najednou uvedomi, ze i radsi prezije nejake ty zaseky Lary Croft nez hrat AC.

Klidne teda ten druhy dil restartovaneho Tomb Raidera doporucim vic nez hrani libovolneho dilu AC, ted jsem zacal Unity.

Obecne me prijde, ze cim novejsi hra, tim lepsi grafika, ktera ovsem pusobi nejak tak podivne a tim hur se to cele ovlada.

Uz u Deus Ex je Human Revolution lepsi nez novejsi Mankind Divided a i zde je Tomb Raider 2013 lepsi nez Rise of Tomb Raider, ale zaroven me Mankind Divided teda bavil vic nez Rise of Tomb Raider, pritom Human Revolution bych rekl, ze byl horsi nez Tomb Raider 2013.

Nicmene porad plati, ze vsechny ty hry jsou nad prumerem, jen jsem smutny ze zhorsujiciho se trendu v hratelnosti her smerem k tem novejsim. :-/

Sel jsem do uzavrene bety 2.0.9 a ted mi to pise, ze "nepodporovana verze". Nova open beta mi nevim proc nejde nainstalovat. GOG este ke vsemu ted znaci novou verzi jen naprosto idiotsky jako 2.0 open beta, takze ani netusim, co za verzi ted ma byt.
Vubec se GOG pekne s tim Galaxy 2.0 vybarvil. Stary Galaxy nefunguje, nejde ani stahnout a novy neni hotovy a je jen v bete, totalni idiocie ze strany GOGu. Jesteze na GOGu uz mam k hrani jen dve hry: ELEX a KCD. Klidne si pockam az to za rok dodelaji, zatim budu hrat na Steamu. Zaroven ale s nima koncim a dalsi hry uz jen Steam. :-/

Vždyť Galaxy k ničemu nepotřebuješ, hry z GOG můžeš hrát jen tak, stáhnout, nainstalovat, jako kdysi. Nebo ti takovou hru přidat do Steamu (jako externí aplikaci).

Pokud tě tedy nezajímají věci kolem (achievementy, přátelé ve hře, sledování času). Mně je ta omáčka naprosto ukradená.

Ono to ve vysledku tak hrozny, jak jsem popisoval, nebylo. Parkrat to spadlo, byly tam problemy s ovladanim, ktere prestavalo obcas reagovat, to jo. Jenze kdyz to porovnam s ovladanim treba Assassins Creeda, ktere neni zabugovane, ale presto se pohybovat nejak normalne ve hre, je skoro nemozne, tak si clovek najednou uvedomi, ze i radsi prezije nejake ty zaseky Lary Croft nez hrat AC.

Klidne teda ten druhy dil restartovaneho Tomb Raidera doporucim vic nez hrani libovolneho dilu AC, ted jsem zacal Unity.

Obecne me prijde, ze cim novejsi hra, tim lepsi grafika, ktera ovsem pusobi nejak tak podivne a tim hur se to cele ovlada.

Uz u Deus Ex je Human Revolution lepsi nez novejsi Mankind Divided a i zde je Tomb Raider 2013 lepsi nez Rise of Tomb Raider, ale zaroven me Mankind Divided teda bavil vic nez Rise of Tomb Raider, pritom Human Revolution bych rekl, ze byl horsi nez Tomb Raider 2013.

Nicmene porad plati, ze vsechny ty hry jsou nad prumerem, jen jsem smutny ze zhorsujiciho se trendu v hratelnosti her smerem k tem novejsim. :-/