Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hláška ze hry

Ahoj.
Strašně se mi do hlavy zavrtala jedna hláška a nemůžu si vzpomenout z jaký hry je.
"Rytíř v nablýskané zbroji není rytíř to je kokot."
Díky za pomoc.

Serial od Netflixu se docela povedl. Jako prvni nahled do sveta Zaklinace to bohate postacuje. Naopak je vyhoda, ze muzes precist knihy a neochudi to tvuj zazitek ze hry, muzes hrat hry a neochudi to zazitek ze serialu.
L-Core, pokud jsi to tu nezaznamenal, Zaklinace hrat nechce a pritom si myslim, ze zrovna jemu by se Zaklinac 3 musel hodne libit, kdyz si vezmes jake hry hraje.

Souhlas, neni to nejaky trhak, ale az tak spatny to to taky není.
Znam jen audioknihy zaklinace, nekteré cásti jsem v seriálu poznal, jako ´otázka ceny’, neco bylo upraveno dramaturgem , ale celkove bych to teda zumpou nenazval.

.podobne i serial se jen inspiroval knihama a hrama.

PS: ale v zadném prípade se neinspirovali hrou, jen knizní predlohou.

Ale prosim te, vubec podle her nejeli, akorat nektere postavy podle Zaklinace 3 vymodelovali. :-D I herec hrajici hlavni postavu rekl, ze herniho Zaklinace hral a inspiroval se jim, tudiz ikdyz dej muze byt volne na motivy knih, tak vliv her je tam viditelny.

I herec hrajici hlavni postavu rekl, ze herniho Zaklinace hral a inspiroval se jim, tudiz ikdyz dej muze byt volne na motivy knih, tak vliv her je tam viditelny.

A to jsi četl kde prosíme, v pouťových novinách?
Nebo je to zkrátka jen proto že znáš jen hru a seriál tak sis to dal dohromady takle? :D

Podívej se na bonusovou část film o filmu, (podívej se třeba na knihu zaklínač, třeba tě trkne, podle čeho "modelovali* jak říkáš tu postavu ze hry.) ale když na to přijde, věř si čemu chceš že jo..

Kdybych měl vycházet Witcher 4 tak bych i věřil že šlo o jen o komerční blábol NFX, ale dej seriálu ma příběhové prvky knihy, né hry. Audioknihy mám poslechnuty všechny, ten seriál je to samé ale jen osekané a něco upravené dramaturgem.
Kvůli tomu že ve hře byly použity prvky dle knižní předlohy, tak tomu klidně rikej že je ten seriál podle hry Witcher 3 asi proto že má lepší grafiku jak Witcher 1 který tě vlastně nebavil nebo jsi měl nějaký problém s ovládáním ]:)
https://www.edna.cz/the-witcher/novinky/serial-vs-kniha-zaklinac/

pretoze z kniziek samozrejme nevies, ako Geralt znie.

Tak to vyvojari z CD projet když připravovali dabing pro hru, že ten hlas ne jen Geralduv (v té hře nemluví jen Gerald) ale všech postav vymysleli jen tak na základě vlastní fantazie.

pretoze z kniziek samozrejme nevies

Samozřejmě že né, tak jak v knížce nemůžeš přece popsat chuť, vůní, pocity, zvuky, obleceni, tak přece nejde popsat ani hlas.
Naštěstí dramaturg a textař měli po ruce PS4 a hru Witcher 3 bez které by tato Netflix série nebyla možná a bez které by jinak Henry zpíval jako Sýkora.