Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem XBOX Game pass co stojí za to vyzkoušet ?

Ahoj
dostal jsem k procesoru kupon na 3měsíční přístup ke hrám přes aplikaci XBOX Pass.
Dopoučíte co vyzkoušet ? Mám pomalé připojení k interntu, hra se stahuje celou noc zatím jsem vyzkoušel:

A Plague Tale: Innocence PC - zkoušel jsem dnes kousek to vypadá neuvěřitelně dobře
Age Of Empires Definitive Edition (to si asi zahraju)
Wolfenstein Young Blood (stahuju)
Gears Tactics - tohle mě moc nebere.

Spíš mě zajimají lepší hry ne arkádové blbosti.
Díky za tipy.

Zdar, nemel by jeste nekdo nejaky tip na hru z xbox game pass pro PC?

Slo by mi spis o hry, ktere jsou primarne na Microsoft Storu.

Hry typu A Plague Tale si planuju koupit na Steamu, tak me spis zajima neco, co je od MS nebo zpriznenych studii.

Predem dik.